Eq System Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Eq System Sp. z o.o.

drzazga

cieszy mnie twoja oipinia, motywuje mnie i zachęca do aplikowania. a dużo delegacji toi jak dla mnie plus, pozwala uniknąć rutyny i nudy w pracy a to bardzo ważne

g

Atmosfera w firmie jest w porządku. Ludzie sympatyczni i większość stara sobie nawzajem pomagać. Szefowie ludzcy i kasa którą obiecają zawsze wypłacają. Dla mnie z minusów to częste delegacje, ale niektórzy odbierają to akurat jako plusy. Ogólnie dla tych, którzy lubią trochę pojeźdźić a przede wszystkim chcą się sporo nauczyć - polecam

Zostaw opinię o Eq System Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eq System Sp. z o.o.