Oferta opublikowana13.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

Firma CDMD INVESTMENTS Sp. z o.o.

zatrudni pracownika na stanowisko: spawacz TIG 141 z językiem niemieckim do Monchengladbach (Niemcy)

Obowiązki

Wykonywanie prac z zakresu spawania przygotowanych elementów instalacji grzewczych na stanowisku oraz sporadycznie w pozycjach przymusowych. Są to głównie obiekty przemysłowe ( czarna stal oraz nierdzewna, przekroje rur zazwyczaj do 150 mm )

Wymagania

  • gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy
  • umiejętność pracy zespołowej
  • zdolności manualne, obsługa elektronarzędzi
  • wykształcenie kierunkowe bądź doświadczenie zawodowe min 3 lata
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu prac na budowie
  • dobra organizacja pracy
  • niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • certyfikaty- mile widziane

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia 14-16 euro/godzina (netto) w zależności od doświadczenia
  • transport oraz zakwaterowanie bez żadnych dodatkowych opłat
  • 50-60 godzin tygodniowo
  • opiekę koordynatora i brygadzisty
  • praca w polskim zespole
  • możliwość zjazdów do Polski co 4-6 tygodni na koszt pracodawcy (zjazdy są nieobowiązkowe)
  • umowę o pracę
  • możliwość brania zaliczek co tydzień
  • możliwe wypłacenie wynagrodzenia na fakturę
  • stabilność pracy i długoletnie kontrakty

Dodatkowe informacje

690948244