CDMD Investments Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o CDMD Investments Sp. z o.o.

Zleceniodawca Nowy wpis
Inne

Firma wykonywała u nas projekt. Profesjonalne wykonanie i dobry kontakt z firmą.

Hydraulik Nowy wpis
Pracownik

Przelewy za wynagrodzenie wpływają na czas, a to najważniejsze.

pracownik Nowy wpis
Pracownik

Od stycznia jestem na wyjeździe, wypłaty dostarczane są na konto. Praca jak praca, nie jest źle. Kwatera oraz dojazd po stronie firmy.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Jolanta Nowy wpis

Witam, jakie miałyby być co do tego okoliczności jeśli już? Jeśli to prawda to jak konkretnie firma do tej sytuacji się odnosi i o pracy na jakich stanowiskach jest tu mowa?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie CDMD Investments Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. kadrowo-płacowych
Jolanta

W ogłoszeniu dla elektromontera zauważyliśmy z chłopakiem informacje o tym że poszukują również brygadzistów. czy ktoś jest w stanie opisać warunki pracy właśnie dla nich? jakieś konkrety odnośnie zakresu obowiązków i ile by płacili?

Pracodawca

@Jolanta

Witam. Brygadzista musi się porozumiewać językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym. Do jego zadań należeć będzią: prace związane z danym projektem, sporządzanie listy godzinowej, kierowanie oraz sprawowanie nadzoru nad grupą

Jolanta
@CDMD Investments Sp. z o.o.

Dziękujemy za odpowiedź. Komunikatywny to taki a1 czy mocniejszy b1? Istnieje tutaj szansa na jakiś kurs językowy? Inne szkolenia jakie jeszcze mogłyby być?

1
Jolanta
Kandydat

Za luty? Nie mam pojęcia na ile w tym prawdy ale jeśli już to jaka miałaby być tego przyczyna? Coś z płynnością? To pierwsza tego typu sytuacja?

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o CDMD Investments Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w CDMD Investments Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy CDMD Investments Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w CDMD Investments Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CDMD Investments Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii