CDMD Investments Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o CDMD Investments Sp. z o.o.

Kamil@ Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Jestem spawaczem ale o jakich widełkach płacowych Pani mówi ? I jak oceniacie się jako firma ? Obecnie szukam pracy metodą TIG . Pozdrawiam

Nowy wpis

Pracodawca

@Kamil@

Witam. Jeśli chodzi o ocenę naszej firmy, jesteśmy przekonani, że możemy się pochwalić solidnym doświadczeniem, profesjonalizmem oraz zdolnością do skutecznego realizowania różnorodnych projektów budowlanych. Nasza firma zawsze stawia na najwyższą jakość wykonania, terminowość oraz zgodność z najnowszymi standardami branżowymi.

anonim Nowy wpis
Inne

Cześć, jako monter paneli mam doświadczenie ale z terenu naszego kraju. zastanawiam się po tej ofercie na Niemcy czy cokolwiek będzie się tam u nich różniło? Czy maja u siebie jakieś inne normy o których warto bym wiedział? Język w miarę kojarzę, chodzi tylko o ewentualne dogadanie się z klientem? Jakie w tym przypadku narzędzia do pracy są udostępniane?

Nowy wpis

Pracodawca

@anonim

Witam, z naszej strony firma zapewnia samochód, dojazdy, zjazdy, nocleg oraz narzędzia. Od kandydata z j.niemieckim oczekujemy, aby swobodnie komunikował się w j.niemieckim tak, aby bez problemu mógł podjąć rozmowę z buleiterem na budowie.

Pytanie
 Pytanie

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w CDMD Investments Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 2 listopada na GoWork.pl.

Barbara
Inne

Wynagrodzenie na czas, praca jak praca... to firma niczym nie wyróżnia się na rynku? Jednak pracujecie, to czymś was musi przekonywać? ;) Mój tata chce się przyjąć na spawacza, ma sporo papierów nie tylko spawalniczych, ale też dodatkowe uprawnienia plus wieloletnie doświadczenie zawodzie. Jaką stawkę firma oferuje? Bo w ofercie nie podali widełek, ani nie wiadomo, czy mają jakieś benefity?

Pracodawca

@Barbara

Witam, w każdym ogłoszeniu są podane widełki płacowe, proszę o aplikacje.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie CDMD Investments Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca w Niemczech
Zleceniodawca
Inne

Firma wykonywała u nas projekt. Profesjonalne wykonanie i dobry kontakt z firmą.

Hydraulik
Pracownik

Przelewy za wynagrodzenie wpływają na czas, a to najważniejsze.

pracownik
Pracownik

Od stycznia jestem na wyjeździe, wypłaty dostarczane są na konto. Praca jak praca, nie jest źle. Kwatera oraz dojazd po stronie firmy.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Jolanta

Witam, jakie miałyby być co do tego okoliczności jeśli już? Jeśli to prawda to jak konkretnie firma do tej sytuacji się odnosi i o pracy na jakich stanowiskach jest tu mowa?

Jolanta
Inne

W ogłoszeniu dla elektromontera zauważyliśmy z chłopakiem informacje o tym że poszukują również brygadzistów. czy ktoś jest w stanie opisać warunki pracy właśnie dla nich? jakieś konkrety odnośnie zakresu obowiązków i ile by płacili?

Pracodawca

@Jolanta

Witam. Brygadzista musi się porozumiewać językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym. Do jego zadań należeć będzią: prace związane z danym projektem, sporządzanie listy godzinowej, kierowanie oraz sprawowanie nadzoru nad grupą

Jolanta
Inne
@CDMD Investments Sp. z o.o.

Dziękujemy za odpowiedź. Komunikatywny to taki a1 czy mocniejszy b1? Istnieje tutaj szansa na jakiś kurs językowy? Inne szkolenia jakie jeszcze mogłyby być?

1
Jolanta
Kandydat

Za luty? Nie mam pojęcia na ile w tym prawdy ale jeśli już to jaka miałaby być tego przyczyna? Coś z płynnością? To pierwsza tego typu sytuacja?

Zostaw merytoryczną opinię o CDMD Investments Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w CDMD Investments Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy CDMD Investments Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w CDMD Investments Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CDMD Investments Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii