Samodzielna księgowa/ samodzielny księgowy

Warszawa
Oferta opublikowana02.04.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Wstęp

Ze względu na powiększający się zespół poszukujemy osoby, która dołączy do organizacji i będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie pełnej księgowości dla klientów firmy.

Miejsce pracy: Warszawa Targówek

Oferujemy:

·       umowę o pracę na pełen etat
·       elastyczne godziny pracy
·       ubezpieczenie zdrowotne luxmed opłacane w całości przez pracodawcę
·       szkolenia doskonalące
·       pełną samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków

Zadania:

·    sporządzanie rozliczeń podatkowych dla Klientów biura
·    opracowanie i sporządzanie sprawozdań statystycznych
·    przygotowanie zestawień na potrzeby Klientów biura
·    wsparcie asystentów księgowych
·    bezpośredni kontakt z Klientami biura i reprezentowanie ich przed organami skarbowymi

Oczekujemy

·    co najmniej 2- letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych
·    bieżącej znajomości przepisów z zakresu prawa podatkowego
·    umiejętności sporządzania deklaracji / rozliczeń podatkowych
·    znajomości systemów księgowych MS Office
·    mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym
·    mile widziana znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

Dodatkowe informacje

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tyko z wybranymi osobami