S&S-Media Sp. z o.o.

NIP: 1251631968 REGON: 361122597 KRS: 0000549498

Adres: Gen. Władysława Sikorskiego 33G lok. 32, 05-091 Ząbki

Opinie o S&S-Media Sp. z o.o.

Programista

Pracowałem w tej firmie najpierw robiąc zlecenia, następnie na pełny etat. Mało który pracodawca potrafi utworzyć tak dobrą atmosferę wśród pracowników i tak samo rzadko kiedy pracownicy są aż tak zgrani ze sobą. Niezależnie czy jest mniej czy bardziej pracowity okres firma idzie do przodu. Bardzo polecam.

Radziu
@Maja

Pracujemy na nowym sprzęcie, po okresie próbnym nie ma problemu z pracą zdalną (wiadomo od czasu do czasu trzeba się pojawić ale to sporadyczne sytuacje). Przełożony jest super i wszystko można dogadać.

To jak to jest ostatecznie z ta praca zdalna o której pisali z rok temu? Chyba nie ma z nią problemów ale jak tak teraz patrzę po tych ofertach do księgowości lub też do kadr to widzę ze stacjonarkę maja oznaczoną. Czyli jest zatem zależne od stanowiska czy o co chodzi? Co z pracą kadrowej? czy był ktoś teraz na rozmowie i może mi ja wstępnie opisać?

Programista

Maja Nowy wpis
@Programista

A jeśli chodzi o stanowisko programisty to może mógłbyś przybliżyć jakie warunki tam panują. Czy pracujecie na nowym sprzęcie? No i czy dają opcję pracy 100% zdalnej?

Radziu Nowy wpis
@Maja

Drukarz Nowy wpis

Korzystałem z usług tej firmy wiele razy za każdym razem byłem bardzo zadowolony, pracownicy zawsze chętnie mi doradzili i podpowiedzieli, cierpliwie i wnikliwie mnie wysłuchiwali i często nawet dodadzą coś od siebie. Bardzo dziękuję i polecam każdemu.

Władysław

Pracuje w tej firmie już kilka lat i jestem bardzo zadowolony, atmosfera w firmie jest super.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie S&S-Media Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Bardzo wysoka jakość naprawy! Wszystko bardzo szybko, wysoka jakość i przystępne ceny) Gorąco polecam!

Jacek

Na jakich umowach zatrudniają tu pracowników? Pytam bo ktoś napisał że przy złożeniu wypowiedzenia miał problemy z odejściem. Trzeba przepracować okres wypowiedzenia i nie chcą wypuścić wcześniej czy chodziło o coś innego?

@Jacek

Zdecydowana większość pracowników jest zatrudniana na podstawie umowy o pracę. Natomiast co do pytania o co chodziło to ciężko powiedzieć ponieważ nie przypominamy sobie takiej sytuacji o której pisze tamta osoba.

Zdecydowanie nie polecam. Brak poszanowania dla pracownika, praca bardzo stresująca a przy próbie rozwiązania umowy kombinowanie na niekorzyść pracownika.

Kierownik

Każdy pracownik u nas w firmie jest szanowany i przy rozwiązaniu umowy zawsze wszystko jest robione w świetle prawa i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie przypominamy sobie sytuacji kiedy rozstawaliśmy się z pracownikiem w sposób w jaki Pan/Pani pisze.

Seweryn

Radzę ustalać cenę za usługę przed oddaniem w ręce sprzętu, a przynajmniej zakres cenowy, bo może być ogromne zaskoczenie na niekorzyść. Cena nie ma nic wspólnego z zakresem naprawy. Nie polecam.

@Seweryn

Z tego co Pamiętam naprawa była wykonywana w weekend popołudniu i usługa została wykonana od ręki, dodatkowo po Pańskiej prośbie otrzymał Pan rabat. Jest nam przykro że nie jest Pan zadowolony z usługi.

Lider

Nasza współpraca trwa już od kilku lat wszystko zawsze terminowo i na czas mogę polecić każdemu.

Zostaw merytoryczną opinię o S&S-Media Sp. z o.o. - Ząbki

• Jak się pracuje w S&S-Media Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S&S-Media Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S&S-Media Sp. z o.o.?

S&S-Media Sp. z o.o.