Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa06.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Firma Instore Solution Services Polska Sp. z o.o. - jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), która zajmuje się profesjonalną obsługą w zakresie pracy tymczasowej. Oferujemy pracę przy produkcji placów zabaw.

Obowiązki

  • montaż gotowych elementów drewnianych,
  • pakowanie produktów,
  • układanie na paletach,
  • obróbka drewna,
  • doświadczenie nie jest wymagane – wszystkiego Cię nauczymy :)

Wymagania

  • umiejętności manualne,
  • dobry stan zdrowia
  • chęci do pracy,
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność i sumienność,
  • gotowość do pracy od zaraz.

Oferujemy

  • pracę od zaraz,
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,
  • stawka 28,00 brutto za godzinę (uczniowie/studenci stawka brutto = netto),
  • pracę w dwie zmiany po 8 godzin, 5 dni w tygodniu (na życzenie są możliwe nadgodziny),
  • terminową wypłatę wynagrodzenia na konto bankowe.

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV,
  • Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1