Opiekun ds. obsługi klienta

Koszalin
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Opiekun ds. obsługi klienta

Obowiązki

  • stały kontakt z klientem,
  • profesjonalna obsługa klientów,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • współpraca z zespołem,
  • doskonalenie wiedzy w zakresie oferty firmy.

Wymagania

  • znajomość pełnej oferty firmy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami,
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • prawo jazdy kat. B,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • praca w biurze od poniedziałku do piątku (8:00-16:00)
  • umowa o pracę,
  • dodatkowe benefity (karta MultiSport, ubezpieczenie),
  • darmowe napoje i przekąski w biurze,
  • własne biurko, laptop i telefon,
  • samochód służbowy do dyspozycji,
  • spotkania integracyjne i wyjazdy.