Młodszy specjalista Helpdesk

Bytom
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa13.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżait

O projekcie

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współtworzyła zespół pierwszej linii wsparcia w siedzibie ArchiDoc S.A. w Chorzowie. Do zadań kandydata/kandydatki będzie należało m.in.:

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z usługami i sprzętem IT.
  • Analiza zgłaszanych problemów i poszukiwanie rozwiązań, także we współpracy z drugą linią wsparcia.
  • Obsługa systemu zgłoszeniowego HD, tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji we wskazanym powyżej obszarze.

Nasze wymagania

  • Znajomość środowiska Microsoft (Windows 10/11) oraz oprogramowania biurowego MS Office/Outlook/Exchange/M365.
  • Znajomość Pakietów Microsoft Office w zakresie instalacji oraz konfiguracji.
  • Znajomość podstaw budowy sieci komputerowych oraz znajomość TCP/IP.
  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego oraz umiejętność jego konfiguracji i diagnostyki.
  • Znajomość tematyki monitoringu wizyjnego CCTV w zakresie konfiguracji/utrzymania.
  • Podstawowa znajomość Active Directory.
  • Umiejętność logicznego, analitycznego myślenia oraz poszukiwania rozwiązań.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz pozwalającym na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej.
  • Prawo jazdy kat. B. w związku z wyjazdami służbowymi (podróże służbowe mogą występować sporadycznie).
  • Wykształcenie informatyczne (może być średnie lub w trakcie studiów).

To oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.
  • Wynagrodzenie stałe i zmienne uzależnione od posiadanych kompetencji.
  • Pracę w systemie dwuzmianowym.
  • Benefity firmowe.
  • Możliwość udziału w szkoleniach rozwijających kompetencje w obszarze IT.
  • Wielorakość i różnorodność zadań.
  • Wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy.

Benefity

Spotkania integracyjne
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1