Rozmowy kwalifikacyjne w ArchiDoc SA

Archwista 2018-01-23 21:58 przez Fenshi

Przebieg rekrutacji

Rekruterka (prawdopodobnie nie z działu HR, bo kto by anagażował specjalistów ds. rekrutacji do rozmowy z potencjalnym szarym pracownikiem, a kierownik zespołu) przywitała się ze mną po czym przedstawiła na czym polega praca i zadała kilka pytań ze skryptu takich jak moje zainteresowania, czy dlaczego chcę pracować akurat w ArchiDoc. Zarobki to 13 złotych brutto na godzinę oraz umowa zlecenie na czas określony i 15 minut przerwy na około 9 godzin pracy, więc nie polecam.

Pytania

-Czym się interesujesz -Dlaczego chcesz u nas pracować?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Rejestrator danych 2014-03-23 13:03 przez Pracownik

Przebieg rekrutacji

Kierowniczka zadzwoniła do mnie w zasadzie na następny dzień po wysłaniu CV na ich stronie. Rozmowa była bardzo krótka, trwała zaledwie kilka minut. Kierowniczka wyjaśniła mi na czym mniej więcej polega praca w tej firmie, spytała się o moje wykształcenie, jak trafiłem na tę pracę. I to w zasadzie tyle. Była NIEZWYKLE miła. Aż się zdziwiłem, że osoba na stanowisku kierowniczym może być tak miła.

Pytania

Nie dostałem żadnych dziwnych czy trudnych pytań. Rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie to formalność. Naprawdę nie ma się czego bać.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.