Merchandiser / Przedstawiciel handlowy

Stargard
Oferta opublikowana15.03.2024
Oferta wygasa07.05.2024
Branżamarketing / reklama / pr

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Merchandiser / Przedstawiciel handlowy

Obowiązki

  • Pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych klientów detalicznych
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Realizacja indywidualnych celów dystrybucyjnych
  • Codzienne raportowanie wyników

Wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klientów
  • Wysokich zdolności interpersonalnych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Sumienności i odpowiedzialności
  • Łatwości nawiązywania kontaktów
  • Zdolności organizacyjnych

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia w zakresie sprzedaży
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
  • Motywujące warunki finansowe (podstawa plus premia)