Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

Poszukujemy magazyniera z doświadczeniem. Praca w okolicach Olsztyna. Jeżeli masz doświadczenie i szukasz pracy na stałe z możliwością rozwoju zachęcamy do kontaktu.

Obowiązki

  • Prowadzenie przyjęć i wydać w magazynach
  • Wsparcie przy załadunku towaru
  • Pilnowanie i nadzór nad stanami magazynowymi
  • Sprawdzanie jakości i ilości przyjmowanego i wydawanego asortymentu
  • Prowadzenie ewidencji magazynowych
  • Dbałość o porządek na terenie magazynu
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Konsekwencje w działaniu i skrupulatność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Dodatkowe informacje