Opinie o Itzu Jobs Polska sp zoo w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Itzu Jobs Polska sp zoo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Itzu Jobs Polska sp zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Itzu Jobs Polska sp zoo w Olsztyn

Bartek

Pracowałem na oliwkach w Belgii przez ITZU. Pani Anka mnie wyrzuciła z pracy i na bruk bo jej kolega ćpun i pijak Michałek zmówili się, żeby się mnie pozbyć po to, żeby on miał samochód dla siebie i mógł sobie jechać do Polski na (usunięte przez administratora) swojej córki. Zaczął mnie namawiać na picie wódki przed pracą i w pracy, a potem donosił na mnie do brygadzistki i pani Anki z ITZU. Podła i zła kobieta, niekompetentna i zakłamana. Zrobiła tak samo ze mną jak z moim kolegą Zbyszkiem. Jak skończył mu się kontrakt po pół roku z ITZU i przeszedł z ITZU do swojego pracodawcy belgijskiego na stałe to, żeby zgodził się na podpisanie umowy wcześniej naobiecywała mu, że ITZU będzie mu wynajmowało mieszkanie, a jak się okazało po miesiącu czasu zadzwoniła do niego, że ma się wyprowadzać!

Paulina

Pracuje dla agencji Itzu Polska i jest to mój pierwszy interim w Belgii Moja opinia o firmie jest bardzo pozytywna. Agencja od początku pomogła mi ze wszystkimi kwestami związanymi z pobytem tutaj. Mieszkam w pięknym domu z chłopakiem. Mieszkanie w pełni wyposażone z nieplatym parkingiem, w pięknej okolicy. Mam wszystko czego oczekiwałam. Zawsze mogę na nich liczyć w każdej kwesti, nie tylko związanej z pracą ale rozwniez w problemach dnia codziennego. Pieniądze na czas, ludzie z innych interimow pracują ze mną w jednej firmie i narzekają na wypłaty pomimo że mamy te same stawki. Narzekają na brak kontaktu i brak zainteresowania z ich strony. Dla mnie Itzu daje mi poczucie bezpieczeństwa i godnego zycia w Belgii. Polecam i zawsze będę polecać bo dla ludzi którym chce się pracować zawsze podchodzą z otwartym sercem komu się nie podoba zawsze może iść do innego interimu lecz wątpię który interim pomoże od samego początku. Korzystałam pół roku z samochodu kiedy nie miałam swojego. Dzięki pracy w Itzu spełnilam swoje marzenie o kupnie nowego auta i mam zamiar dalej spełniać swoje marzenia z ich pomocą ????

eeeeeeee Nowy wpis
Kandydat

a dla kierowcy C+E macie taka sama stawke od dwoch lat w ogloszeniu? zero podwyzek?? cos z wami nie tak!!!!!!!

Aneta Nowy wpis
@eeeeeeee

A jaka jest ta stawka z ogłoszenia? Myślę, że zarobki zależą od doświadczenia i pewnie można też przedstawić swoje wymagania na rozmowie kwalifikacyjnej, do tego zapewne jakieś premie. Najlepiej złożyć CV i sprawdzić samemu, czy nic się nie zmieniło.

Tomek Nowy wpis
@Paulina

Witam. Chciałem zapytać jakie auta oferuje firma?

Spike1905 Nowy wpis

Uwaga na biuro pracy Itzu, (usunięte przez administratora) i rozbój w biały dzień. Niestety nie są słowni nie jest tak jak powinno zgadzać się z ofertą.

Uuuuu
Kandydat

Itzu to oszuści.zakwatetiwania tylko w centrum i za parking płacisz nawet nie ma gdzie podtaeic auta tylko 1 km od domu. Stawki podwyższone żeby tylko ściągną pracownika. Za takie (usunięte przez administratora) to należy die wam jedyna ocena. Od (usunięte przez administratora) z ulicy niczym die nie różnicie.

@Uuuuu

Bardzo dziwne bo miałam okazję mieszkać na 2 zakwaterowaniach i każde z nich miało parking bezpłatny przy samym domu.i czemu niby (usunięte przez administratora) w czym niby oszukują.ja od 2 lat jestem bardzo zadowolonym pracowników jak i wielu moich znajomych .pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna
Itzu Jobs Polska sp zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik / Inżynier Budowy ds. Elektrycznych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik Kantoru Flyingatom
Aplikuj na wiele ofert
Bartek

Zniesmaczony
@Bartek

Będąc pracownikiem wielu firm w Polsce oraz za granicą nie do końca jestem w stanie zrozumieć twoje postępowanie w takiej sytuacji. Informujesz swoim wpisem że panuje w tej firmie "kolesiostwo" to jest w pożądku. Ale dlaczego zażywasz alkohol przed czy w trakcie pracy? Własnego rozumu nie masz? Stwarzasz tym zagrożenie sobie jak i innym osobom które z tobą współpracują. To nie są czasy PRL-u czy (usunięte przez administratora) gdzie "impotencja umysłową" oraz spożywanie alkoholu było codziennością. Jest to skrajną nieodpowiedzialnością. Uważam że w swoim rozgoryczeniu nie przemyślałeś do końca co zrobiłeś. Z poważaniem Zniesmaczony

Ona
@Bartek

"zaczal mnie namawiac na picie wodki przed praca i w pracy..." - serio? Kto o odpowiedzialny i o zdrowych zmyslach chleje w pracy? "Przeszedl z ITZU do swojego pracodawcy na stale" - i myslal ze agencja pracy ktora stracila pracownika, czyli kase za przepracowane godziny, za free bedzie mu oplacala mieszkanie? Ludzie ogarnijcie sie. Co to za brednie?

Kamila
@Ona

A może jeszcze był pod wpływem jak to pisał? :o Co nie zmienia faktu, że zgadzam się z przedmówcą odnośnie tej nieodpowiedzialności podczas picia w pracy. Ja naprawdę zaczynam sądzić, że to jednak pracownicy przysparzają firmom więcej problemów niż odwrotnie. A wy co uważacie?

Kandydat

Czy jest tutaj ktoś kto pracuje lub zamierza się zatrudnić przy sortowaniu odzieży w Peer? Szukam opinii na temat agencji jak i tego konkretnego miejsca pracy. Pozdrawiam

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Kierowca Wywrotki w firmie Itzu Jobs Polska sp zoo?

Jarek

Bardzo polecam agencje Itzu Polska. Zakwaterowanie w bardzo niskiej cenie za śmieszne pieniądze w pełni wyposazone.moi znajomi również pracują dla interimu i posiadają również bardzo dobre warunki. Pieniądze bardzo dobre zawsze na czas. Moi koordynatorzy to ludzie bardzo życzliwi i pomocni. Jestem bardzo zadowolony i nie zamierzam zmieniać interimu. Szczególne podziękowania dla Pani Anny i Pana Fryderyka za wszelką okazaną mi pomoc ????

Barbara
@Jarek

Twój komentarz raczej sugeruje, że jesteś zadowolony z zatrudnienia w Itzu Jobs. Cieszę się i w związku z tym pomyślałam, że może mógłbyś napisać trochę więcej info o pracy w firmie. Są jakieś opcje rozwoju, co pracodawca oferuje tutaj w tym względzie?

Jarek
@Barbara

Pracuje jako operator maszyn. Praca jak praca wszędzie trzeba pracować. Ja jestem zadowolony. Jeśli pyta pani o możliwości rozwoju oczywiście że są takie opcje. Oczywiście ważna jest tutaj znajomość języka i umiejętności. Agencja Itzu jeśli widzi że klient jest zadowolony sami proponują inne wakaty czy też pracodawca daje możliwość rozwoju

Anna

Nigdy nie mielismy platnych parkingow zawsze sa one oplacone z naszej strony lub darmowe. Stawki sa zazwyczaj wyzsze niz srednia a jesli chodzai o koszty zakwaterowania to sa one bajecznie niskie. Dodatek ARAB nigdy nie byl zanizony poniewaz ustala go najwyzsza izba pracy i taki dokladnie jest wyplacany. Polecam doczytac i wtedy zabierac glosy. Pozdrawiam serdecznie

BOOS
Klient

GADANIE BEZ SENSU ,TO ILE PŁACĄ TYGODNIOWO NA REKE

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Itzu Polska Sp. z o.o.?

Teode
@Pytanie

Tak sa z rumunami w pakiecie.

Kandydat

Itzu to to samo co selecta hr. Firma dziwna a jak dziwna to omijac. Za testy na koronawirusa nie placa. Stawki niskie a podatki wysokie,ledwo 400 euro na tydzien zakwaterowania lipa bo bez miejsc parkingowych tylko platnych i trzeba z buta chodzic bo auto musisz zosawic spory kawalek od zakwaterowania. itd.... a jest tego sporo. Nie polecam.

ITZU Polska
@romek

Selacta HR jest dostawca ITZU, podobnie jak kilku innych rekruterów w kraju. Co jest dziwnego w tej firmie? Dlaczego ITZU ma płacić za testy, które wykonać musi każdy, wyjeżdzający za granicę? Stawki są transparentnie podawane podczas procesu rekrutacji, podatki ustala rząd danego kraju. Zakwaterowania bardzo schludne, w pełni wyposażone,pokoje jednoosobowe. Tak, czasem znajduja się w strefie płatnego parkowania, jak w większosci miast w Belgii. Nie szukamy mieszkań na odludziu z bezpłatnym parkingiem.

thunder85
@ITZU Polska

Wszystkie szanujące się agencje płacą za testy swoi przyszłym pracownikom. Jedna ze znanych mi większych agencji ma podpisaną umowę z siecią laboratoriów Diagnostyka

Anonim
Kandydat

Za takie tygodniówki???? żeby tak ograbiać ciezko pracujacych Polakow!!!!!!!!!!! Zero szacunku dla takich agencji ja ta.

Luidzi

Mam wrażenie, że konkurencja działa żeby zaszkodzić firmie widząc jak dobrze sobie radzi!

romek

Nie placa tez za kilometrowke. Mieszkania mozna wynajac z bezplatnym parkingiem,platny paking to minus. Ponadto mieszkania sa w centrum najczesciej.Glosno halas muzyka kazdy unika takich zakwaterowan a oni wynajmuja je dla polakow bo maja to gdzies. Stawki niskie,dodatek arab tez sporo zanizony. juz nie maja z czego wiecej odciagnac za zakwaterowania bo by wiecej brali. Tak podatki ustala rzad danego kraju ale stawki dla pracownika wy. sonczyly sie czasy .kiedys sie jezdzilo za 350 euro. dlatego ludzie rezygnuja z tej agencji. Na odludziu ????? Ale jest Pan bezczelny .

Bartosz Wasiak
@romek

Cieszę się, ze znalazł Pan inną agencję z lepszymi warunkami placowo bytowym. Serdecznie pozdrawiam

Josef
@romek

Padłem :) zakwateroeania z głośną muzyką? Pewnie zaliczasz sie do tych 98% niepijacych i nieimprezujacych emigrantow :) patrze na cene zakwaterowania w tej agencji i widze 60 euro/tydzien? Czego ty chcesz wiecej, czlowieku? Wiecej pokory i checi do pracy, mniej marudzenia i januszkowania, romku ;) pozdro

romek

Na szczescie pozbylem sie tej dziwnej agencji.Dziwna jest dlatego ze Pan Bartosz jest dziwny albo to dziala zupelnie odwrotnie.

Wiecie coś nowego odnośnie przedsiębiorstwa Itzu Polska Sp. z o.o. w miejscowości Olsztyn? Jeśli tak, to zamieszczajcie komentarze, bo nie wiemy jak jest z stażem u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Itzu Jobs Polska sp zoo - Olsztyn

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Itzu Jobs Polska sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Itzu Jobs Polska sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Itzu Jobs Polska sp zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Itzu Jobs Polska sp zoo
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
    10-457 Olsztyn
  • NIP: 7393921225 REGON: 381821598 KRS: 0000757669

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Itzu Jobs Polska sp zoo