Opinie o Itzu Jobs Polska sp zoo w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Itzu Jobs Polska sp zoo, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Itzu Jobs Polska sp zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Itzu Jobs Polska sp zoo w Olsztyn

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Kierowca Wywrotki w firmie Itzu Jobs Polska sp zoo?

Jarek Nowy wpis

Bardzo polecam agencje Itzu Polska. Zakwaterowanie w bardzo niskiej cenie za śmieszne pieniądze w pełni wyposazone.moi znajomi również pracują dla interimu i posiadają również bardzo dobre warunki. Pieniądze bardzo dobre zawsze na czas. Moi koordynatorzy to ludzie bardzo życzliwi i pomocni. Jestem bardzo zadowolony i nie zamierzam zmieniać interimu. Szczególne podziękowania dla Pani Anny i Pana Fryderyka za wszelką okazaną mi pomoc ????

Barbara Nowy wpis
@Jarek

Twój komentarz raczej sugeruje, że jesteś zadowolony z zatrudnienia w Itzu Jobs. Cieszę się i w związku z tym pomyślałam, że może mógłbyś napisać trochę więcej info o pracy w firmie. Są jakieś opcje rozwoju, co pracodawca oferuje tutaj w tym względzie?

Jarek Nowy wpis
@Barbara

Pracuje jako operator maszyn. Praca jak praca wszędzie trzeba pracować. Ja jestem zadowolony. Jeśli pyta pani o możliwości rozwoju oczywiście że są takie opcje. Oczywiście ważna jest tutaj znajomość języka i umiejętności. Agencja Itzu jeśli widzi że klient jest zadowolony sami proponują inne wakaty czy też pracodawca daje możliwość rozwoju

Paulina

Pracuje dla agencji Itzu Polska i jest to mój pierwszy interim w Belgii Moja opinia o firmie jest bardzo pozytywna. Agencja od początku pomogła mi ze wszystkimi kwestami związanymi z pobytem tutaj. Mieszkam w pięknym domu z chłopakiem. Mieszkanie w pełni wyposażone z nieplatym parkingiem, w pięknej okolicy. Mam wszystko czego oczekiwałam. Zawsze mogę na nich liczyć w każdej kwesti, nie tylko związanej z pracą ale rozwniez w problemach dnia codziennego. Pieniądze na czas, ludzie z innych interimow pracują ze mną w jednej firmie i narzekają na wypłaty pomimo że mamy te same stawki. Narzekają na brak kontaktu i brak zainteresowania z ich strony. Dla mnie Itzu daje mi poczucie bezpieczeństwa i godnego zycia w Belgii. Polecam i zawsze będę polecać bo dla ludzi którym chce się pracować zawsze podchodzą z otwartym sercem komu się nie podoba zawsze może iść do innego interimu lecz wątpię który interim pomoże od samego początku. Korzystałam pół roku z samochodu kiedy nie miałam swojego. Dzięki pracy w Itzu spełnilam swoje marzenie o kupnie nowego auta i mam zamiar dalej spełniać swoje marzenia z ich pomocą ????

Anna

Nigdy nie mielismy platnych parkingow zawsze sa one oplacone z naszej strony lub darmowe. Stawki sa zazwyczaj wyzsze niz srednia a jesli chodzai o koszty zakwaterowania to sa one bajecznie niskie. Dodatek ARAB nigdy nie byl zanizony poniewaz ustala go najwyzsza izba pracy i taki dokladnie jest wyplacany. Polecam doczytac i wtedy zabierac glosy. Pozdrawiam serdecznie

Rozmowa kwalifikacyjna
Itzu Jobs Polska sp zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik / Inżynier Budowy ds. Elektrycznych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BOOS
Klient

GADANIE BEZ SENSU ,TO ILE PŁACĄ TYGODNIOWO NA REKE

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Itzu Polska Sp. z o.o.?

Teode
@Pytanie

Tak sa z rumunami w pakiecie.

Kandydat

Itzu to to samo co selecta hr. Firma dziwna a jak dziwna to omijac. Za testy na koronawirusa nie placa. Stawki niskie a podatki wysokie,ledwo 400 euro na tydzien zakwaterowania lipa bo bez miejsc parkingowych tylko platnych i trzeba z buta chodzic bo auto musisz zosawic spory kawalek od zakwaterowania. itd.... a jest tego sporo. Nie polecam.

ITZU Polska
@romek

Selacta HR jest dostawca ITZU, podobnie jak kilku innych rekruterów w kraju. Co jest dziwnego w tej firmie? Dlaczego ITZU ma płacić za testy, które wykonać musi każdy, wyjeżdzający za granicę? Stawki są transparentnie podawane podczas procesu rekrutacji, podatki ustala rząd danego kraju. Zakwaterowania bardzo schludne, w pełni wyposażone,pokoje jednoosobowe. Tak, czasem znajduja się w strefie płatnego parkowania, jak w większosci miast w Belgii. Nie szukamy mieszkań na odludziu z bezpłatnym parkingiem.

thunder85
@ITZU Polska

Wszystkie szanujące się agencje płacą za testy swoi przyszłym pracownikom. Jedna ze znanych mi większych agencji ma podpisaną umowę z siecią laboratoriów Diagnostyka

Anonim
Kandydat

Za takie tygodniówki???? żeby tak ograbiać ciezko pracujacych Polakow!!!!!!!!!!! Zero szacunku dla takich agencji ja ta.

Luidzi

Mam wrażenie, że konkurencja działa żeby zaszkodzić firmie widząc jak dobrze sobie radzi!

romek

Nie placa tez za kilometrowke. Mieszkania mozna wynajac z bezplatnym parkingiem,platny paking to minus. Ponadto mieszkania sa w centrum najczesciej.Glosno halas muzyka kazdy unika takich zakwaterowan a oni wynajmuja je dla polakow bo maja to gdzies. Stawki niskie,dodatek arab tez sporo zanizony. juz nie maja z czego wiecej odciagnac za zakwaterowania bo by wiecej brali. Tak podatki ustala rzad danego kraju ale stawki dla pracownika wy. sonczyly sie czasy .kiedys sie jezdzilo za 350 euro. dlatego ludzie rezygnuja z tej agencji. Na odludziu ????? Ale jest Pan bezczelny .

Bartosz Wasiak
@romek

Cieszę się, ze znalazł Pan inną agencję z lepszymi warunkami placowo bytowym. Serdecznie pozdrawiam

Josef
@romek

Padłem :) zakwateroeania z głośną muzyką? Pewnie zaliczasz sie do tych 98% niepijacych i nieimprezujacych emigrantow :) patrze na cene zakwaterowania w tej agencji i widze 60 euro/tydzien? Czego ty chcesz wiecej, czlowieku? Wiecej pokory i checi do pracy, mniej marudzenia i januszkowania, romku ;) pozdro

romek

Na szczescie pozbylem sie tej dziwnej agencji.Dziwna jest dlatego ze Pan Bartosz jest dziwny albo to dziala zupelnie odwrotnie.

Wiecie coś nowego odnośnie przedsiębiorstwa Itzu Polska Sp. z o.o. w miejscowości Olsztyn? Jeśli tak, to zamieszczajcie komentarze, bo nie wiemy jak jest z stażem u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Itzu Jobs Polska sp zoo - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Itzu Jobs Polska sp zoo
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1