Konsultant ds. Obsługi Klienta

Koszalin
Oferta opublikowana23.03.2024
Oferta wygasa15.05.2024

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Konsultant ds. Obsługi Klienta

Opis stanowiska

GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o.to jeden z wiodących portali rynku pracy w Polsce. W związku z dynamicznie postępującym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta.

Do obowiązków będzie należało:

  • Komunikowanie się z klientami za pomocą telefonu i poczty elektronicznej
  • Regularne informowanie klientów na temat postępu realizacji umów
  • Zapewnianie wysokich standardów obsługi klienta
  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Reprezentowanie firmy zgodnie z przyjętymi standardami

Wymagania

  • Otwartość i zaangażowanie - nie wymagamy doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z innymi
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - stała pensja oraz przejrzysty system premiowy
  • Elastyczna forma zatrudnienia: Umowa o pracę, B2B
  • Możliwość rozwoju i awansu w firmie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wsparcie w dalszym rozwoju zawodowym - kursy i szkolenia
  • Pracę w poszanowaniu work-life balance