Manager Gastronomii Zbiorowej

Olsztyn
Umowa o pracę6 500-7 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana23.04.2024
Oferta wygasa14.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wstęp

  • Poszukujemy doświadczonego kierownika gastronomii/managera bardzo dużej stołówki pracowniczej wydającej posiłki regeneracyjne dla załogi produkcyjnej.

Obowiązki

  • organizacja pracy personelu kantyny - sporządzanie grafików z porozumieniu z szefem kuchni
  • kontrola i rozliczanie godzin pracy pracowników
  • rekrutacja, wdrażanie i szkolenie nowych pracowników
  • nadzorowanie prac całego personelu
  • kontrola i nadzór nad badaniami pracowników
  • kontrola stanów magazynowych, nadzorowanie zakupów, kontakt z dostawcami
  • kontrola cen dostarczanych produktów
  • kontrola codziennych i miesięcznych rozliczeń kasowych i przekazywanie ich do działu księgowości
  • kontrola i odpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie systemu HACCP
  • zgłaszanie usterek do serwisantów
  • kontrola i rozliczanie inwentaryzacji
  • odpowiedzialność za jakość obsługii klientów
  • czuwanie nad czystością pomieszczeń kantyny, higieną produkcji oraz obsługi, dbanie o wystrój i estetykę
  • dążenie do wzrostu sprzedaży
  • ścisła współpraca ze zwierzchnikami

Wymagania

  • min. 3 - 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (zarządzanie obszarem operacyjnym w żywieniu zbiorowym / firmie cateringowej)
  • mile widziana wiedza z zakresu kadr
  • aktualna książeczka sanepidu
  • znajomość HACCP, zasad żywienia zbiorowego
  • czynne prawo jazdy kat. „B”
  • profesjonalna obsługa pakietu MS Office ( w szczególności Excel’a) oraz sprzętu komputerowego

Oferujemy

  • długofalowa współpraca
  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie 6 500 - 7500 zł brutto
  • niezbędne do pracy narzędzia
  • wykwalifikowany zespół
  • realny wpływ na jakość i strategię prowadzenia Spółki
  • elastyczny system czasu pracy
  • wprowadzenie do pełnienia obowiązków
  • samochód służbowy równiez do użytku prywatnego
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1