Oferta opublikowana12.04.2024
Oferta wygasa07.07.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wartościowych planów sprzedaży
  • Realizacja zadań jakościowych
  • Rozwój współpracy z sieciami lokalnymi i kluczowymi klientami
  • Współpraca z Przedstawicielami Dystrybutorów
  • Egzekucja promocji centralnych w kanale MT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie we współpracy z klientami w Rynku Nowoczesnym (Międzynarodowe Sieci Handlowe),
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wysokie zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Skuteczność w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; system premiowy, prowizja
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1