Inżynier Budowy

Olsztyn
Oferta opublikowana21.02.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Twój zakres obowiązków

  • W związku z planowanym rozpoczęciem nowej budowy poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za:
  • kontrolę jakości oraz terminowości prac zleconych firmom podwykonawczym
  • prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną
  • przygotowanie przedmiarów i sporządzanie obmiarów
  • obsługę administracyjną biura budowy oraz pomoc w prowadzeniu korespondencji związanej z realizacją budowy
  • przygotowywanie dokumentów technicznych dla podwykonawców
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji budowy oraz dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w realizacji ciekawych projektów
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dofinansowanie posiłków

Benefity

Kawa i herbata
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1