Główna Księgowa/Główny Księgowy

Poznań
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Wstęp

  • Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Poznania, poszukujemy osoby na stanowisko: Główna Księgowa/Główny Księgowy.
Numer referencyjny:GK2024

Obowiązki

  • Zarządzanie pracą podległego 4 - osobowego zespołu
  • Prowadzenie ewidencji majątku trwałego
  • Kalkulacja i składanie deklaracji podatkowych dotyczących CIT
  • Miesięczna analiza sald głównych kont bilansowych
  • Przygotowywanie sprawozdań statystycznych dla GUS
  • Uzgadnianie stanów magazynowych surowców, materiałów, złomu i wyrobów gotowych
  • Prowadzenie ewidencji nakładów na majątek trwały dla celów grupowych wraz z odpowiednią dokumentacją
  • Księgowanie i rozliczenie płac, PFRON i ZFŚS
  • Nadzór nad dokumentacją cen transferowych
  • Współpraca z zewnętrznymi organami nadzoru
  • Inne zadania zlecone przez przełożonych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości lub finansów
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale rachunkowości w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Ambitną i odpowiedzialną pracę w innowacyjnej i rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zgranego zespołu
  • Szeroki wachlarz benefitów (m.in.: prywatna opieka medyczna, program lojalnościowy, dofinansowanie do wakacji i świąt, pakiety sportowe)

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu klasy ERP będzie dodatkowym atutem