Oferta opublikowana07.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Na Wierzysko 7, 43-175 Wyry, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Branża: Logistyczna (kurierska) - Sortowanie paczek na regiony - Układanie przesyłek - Wykładanie towaru na taśmę - Czynności magazynowe OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:U Umowa zlecenie maksymalnie 18 miesięcy MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-175 Wyry ul. Na Wierzysko 7 PRACA W DNIACH I GODZINACH: wtorek-sobota w godzinach: 00:00-09:00 - ok 5-8 godzin w tym przedziale czasowym

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 130

Wynagrodzenie brutto: od 28,5 PLN

Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa ok 130 godzin w miesiącu Dodatkowe benefity: premia do 450 zł brutto miesięcznie + dodatek stażowy

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane: doświadczenie zawodowe oraz uprawnienie na wózki UDT; inne wymagania: dyspozycyjność, sprawność fizyczna.

Pracodawca

Nazwa: "HR WORK FORCE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 50-155 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV