Ślusarz / Rybnik - umowa o pracę - Radlin

Radlin
Oferta opublikowana01.05.2024

Opis ogłoszenia

Opis firmy
Kwalifikacje
Oferta
Opis stanowiska
Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.
Dla naszego klienta z branży stalowej, który specjalizuje się w produkcji elementów (łożysk) do maszyn i urządzeń poszukujemy osoby na stanowisko:
Ślusarz / Rybnik
Mieszkasz w Rybniku lub poblizu i nie widzisz problem z dojazdem?
Interesuje Ci umowa o pracę z perspektywą na długotrwalą wspólprace?
Zloz swoje CV oraz zadzwoń pod numer +48... pokaż numer
Praca również dla osób z Ukrainy
Oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy jako ślusarz lub na podobnym stanowisku w branży stalowej;
  • umiejętności obsługi narzędzi;
  • umiejętności czytania rysunku technicznego.
Twoje zadania:
  • przygotowywanie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym do procesów spawalniczych;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia z nastawieniem na długotrwałą współpracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + Premii;
  • pracę docelowo na 3 zmiany (6-14; 14-22 oraz 22-6) od poniedziałku do piątku;
  • praca na hali produkcyjnej w bardzo dobrych warunkach;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • szybki proces rekrutacji oraz opieka koordynatora.
Zespól profesjonałów czeka na Ciebie! Złóż swoje CV oraz zadzwoń pod numer 571 243 506