Oferta opublikowana21.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Praca przy storczykach na długi okres czasu !

Agencja pracy Flexcraft poszukuje pracowników do szklarni !!

Zakres obowiązków :

- Sadzenie/sortowanie (Cyclamenweg): pracownik siedząc przy regulowanych stolach, sadzi sadzonki Anthurium w trejsach, które automatycznie przemieszczają się taśmami w inne sektory szklarni. Tempo jest zależne od rodzaju kwiatów. Od osób poczatkujących nie wymaga się pospiechu, najważniejsza jest jakość. Sortowanie odbywa się głównie automatycznie poprzez roboty, do obowiązków pracownika należy kontrolowanie przebiegu tego procesu oraz w mniejszym stopniu ręczne rozdzielanie sadzonek pod względem wielkości i jakości. Nie wymaga się wykonywania normy.

Praca od poniedziałku do piątku na jedną zmianę:

06:45 – 17:00 - dział Cyclamenweg

Oferujemy :

- pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności

- opiekę polskiego koordynatora

- wypłaty tygodniowe

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (z wifi)

- dodatki zmianowe, wakacyjne, za nadgodziny

Wymagania

- posatawowa znajomość języka angielskiego

- mile widziane prawo jazdy

- chęć współpracy na minimum 3 miesiące

Nie jesteśmy pośrednikiem ! To bezpośrednio z nami podpiszesz umowy !!

Aplikuj już dziś ! Wyślij swoje cv na @ lub 48 573 - pokaż numer telefonu - !

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273