PSYCHOLOG 1/2 ETATU

Stargard
Oferta opublikowana27.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Limanowskiego 24, 73-110 Stargard, powiat: stargardzki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: * Świadczenie poradnictwa psychologicznego dla osób przewlekle psychicznie chorych oraz wykazujących inne zaburzenia czynności psychicznych: * Opracowywanie indywidualnych planów postępowania wspierającego i aktywizującego oraz oceny jego wyników; * Organizowanie różnego rodzaju treningów w ŚDS

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 355,97 PLN

Opis wynagrodzenia: zł brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 27.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Uprawnienia: uczciwość, prawo jazdy kat.B, samodzielność, dobra organizacja pracy

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie; al. Wojska Polskiego 63; 70-476 Szczecin lub adres e-mail: Aplikuj z dopiskiem: OFERTA PRACY w ŚDS w Stargardzie. Kandydaci mogą zostać poddani dodatkowemu procesowi rekrutacji poprzez wykonanie zleconych zadań przez ZOO PCK. Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. Ustaw z 1997 r. nr 133, poz. 883)

Pracodawca

Nazwa: Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża Szczecin

Adres: Wojska Polskiego 63, 70-476 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie; al. Wojska Polskiego 63; 70-476 Szczecin lub adres e-mail: Aplikuj z dopiskiem: OFERTA PRACY w ŚDS w Stargardzie. Kandydaci mogą zostać poddani dodatkowemu procesowi rekrutacji poprzez wykonanie zleconych zadań przez ZOO PCK. Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. Ustaw z 1997 r. nr 133, poz. 883)