Oferta opublikowana22.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sarzyńska 9, 75-819 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Przyjmowanie pacjentów, udzielanie wsparcia, przeprowadzanie diagnostyki psychologicznej, praca z osobami w kryzysie psychicznym, współpraca z zespołem specjalistów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: ukończone wyższe studia psychologiczne, mile widziany certyfikat z zakresu psychoterapii, otwartość na pacjenta, umiejętność pracy w dużym zespole, dobra organizacja pracy

Pracodawca

Nazwa: "MEDISON" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 75-601 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 7:30 - 15:05, okres próbny - 2 m-ce