Pracownik produkcji/ bez nocnych zmian - do 6000 zł! - Modrzewie

Modrzewie
Oferta opublikowana29.04.2024
Branżaprodukcja

Opis ogłoszenia

Opis firmy
Kwalifikacje
Oferta
Opis stanowiska
Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.
Dla sprawdzonego klienta, firmy z wieloletnią ugruntowaną pozycją w produkcji zbiorników magazynowych na świecie w Łozienicy - szukamy kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcji
Jakich kandydatów szukamy?
Jeżeli potrafisz posługiwać się wyrzynarką, wiertarką lub piłą – to szukamy właśnie Ciebie!
Gwarantujemy pełne przeszkolenie - nie wymagamy żadnego doświadczenia!
Gdzie będziesz pracował?
Goleniowski Park Przemysłowy – Łozienica.
Do pracy możesz dotrzeć bezpłatnym autobusem linia 2!
Twój zakres obowiązków:
  • mechaniczna i ręczna obróbka materiałów za pomocą wyrzynarki, wiertarki lub piły,
  • spawanie tworzyw sztucznych – po przeszkoleniu.
Co możemy zaoferować?
  • zatrudnienie w ramach umowy pracy,
  • na start możesz zarabiać nawet 4 200 zł/ na rękę!
to jest:
23 zł/ brutto + 5 zł/ brutto premia frekwencyjna (twoja podstawa)
+ pierwsza zmiana 6:00 - 15:00, w tym 1 nadgodzina +50%
+ soboty pracujące +100%,
  • pierwsza podwyżka +2 zł brutto/ godz. po 3 miesiącach,
  • prace bez nocnych zmian w trybie dwuzmianowym,
  • możliwość zdobycia atrakcyjnego zawodu – szkolenia stanowiskowe!
Nie zwlekaj i wyślij do nas swoje CV! Czekamy na Ciebie! :)