PRACOWNIK OBSŁUGI KAWIARNI/BARU

Mielno
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 76-032 Mielno, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: prowadzenie kawiarni - sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, prace porządkowe i pomocnicze

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

Opis wynagrodzenia: za godzinę

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Data zakończenia: 30.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. średnie znajomość pracy w branży gastronomicznej, mile widziane umiejętności w zakresie serwowania drinków, przygotowywania posiłków typu fast-food, umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego

Pracodawca

Nazwa: AMW REWITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 76-032 Mielno, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w zakresie godz. 14:00 -22:00, Cv należy wysłać na adres e-mail w treści podając nazwę stanowiska