Pracownik Logsityki-obsługa wysyłek kurierskich

Zabrze
Oferta opublikowana17.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

nmc Polska jest częścią Grupy nmc wiodącego europejskiego producenta pianek syntetycznych. Oddział w Zabrzu produkuje izolacje ze spienionego polietylenu oraz kauczuku.

Poszukujemy: Pracownik Logsityki-obsługa wysyłek kurierskich
Miejsce pracy: Zabrze, Pyskowicka 15

Twój zakres obowiązków:
- Wysyłka mniejszych zamówień do klientów za pośrednictwem kuriera - zamówienia indywidualne
- Fizyczne przygotowanie zamówienia: odszukanie odpowiednich kartonów, transport na RAMPY, ostreczowanie, etykietowanie
- Obsługa dedykowanego dla wysyłek kurierskich oprogramowania
- Obsługa skanera w zakresie przygotowania wydań magazynowych
- Współpraca z działem sprzedaży w celu aktualizacji przebiegu zamówienia
- Współpraca z firmami kurierskimi
- Praca na jedną zmianę

Wymagania pracodawcy
- Dobra organizacja pracy własnej: wysyłka średnio 50 przesyłek dziennie
- Samodzielność w działaniu
- Znajomość programu MsExcel oraz Outlook - wypełnianie danych w arkuszach np. ilości palet its.
- Proaktywna postawa - zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków,
- Dyspozycyjność do pracy w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
- Chęć nauki i rozwoju

Mile widziane:
- uprawnienia na wózek widłowy

Pracodawca oferuje:
- Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie
- Pracę na długie lata - już po 4 miesiącach umowa na czas nieokreślony
- Benefity - pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne); ubezpieczenie grupowe
- Premię frekwencyjną - jesteś w pracy zgodnie ze swoim grafikiem otrzymasz dodatek
- Bardzo duże możliwości rozwoju w strukturach firmy - bazujemy na rekrutacjach wewnętrznych
- Wsparcie na każdym etapie wdrożenia przez doświadczonego pracownika - pierwszy miesiąc pracujesz razem z instruktorem
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu europejskim, lidera na rynku polskim w swojej branży

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij CV przez formularz aplikacyjny lub SMS o treści "Praca" pod numer tel. 506 - pokaż numer telefonu -

Osoby zainteresowane pracą, proszone są o przesłanie CV zawierającego klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez nmc Polska Sp. z o.o. do celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jeśli chcesz, żeby Twoja aplikacja była wykorzystywana do przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie na CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w okresie 6 miesięcy przez nmc Polska Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.