PRACOWNIK LINIOWY DZIAŁU PAKOWANIA

Sucha
Oferta opublikowana04.01.2024
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: PARKOWA 18, 26-800 Sucha, powiat: białobrzeski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Obowiązki: kompletowanie i pakowanie gotowych saszetek z karmą dla psów i kotów kontrola procesu pakowania i jakości produktu przestrzeganie zasad BHP i przepisów obowiązujących na zakładzie

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 04.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : dobrej organizacji pracy gotowości do pracy w systemie zmianowym ( 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00) oraz niektóre soboty; komunikatywności [Umiejętność 1] : umiejętności logicznego myślenia; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; mile widziane uprawnienia na operatora ładowarki; [Inne] : Oferujemy: pracę na pełen etat w dużej i dynamicznie rozwijającej się Firmie odzież roboczą oraz środki ochrony indywidualnej możliwość rozwoju zawodowego przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy codzienne posiłki regeneracyjne możliwość nauki języka angielskiego i języka niemieckiego zakwaterowanie zbiorowe lub pomoc w znalezieniu mieszkania

Pracodawca

Nazwa: ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: BŁAWATKOWA 5/24, 41-908 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.