Praca na produkcji od zaraz! (darmowy transport)

Barlinek
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Obecnie dla naszego klienta, producenta podłóg drewnianych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: Barlinek

Darmowy transport do pracy m.in z Myśliborza, Strzelec Krajeńskich, Gorzowa Wlk, Pełczyc i pobliskich miejscowości

Zadania:
- Obsługa maszyn produkcyjnych
- Ustawianie parametrów zgodnie z wymogami produkcyjnymi
- Dbałość o stan maszyn i wysoką jakość produkcji
- Kontrola ilościowa i jakościowa wyrobów

Wymagania:
- Doświadczenie w branży produkcyjnej
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- Zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy na podstawie umowy o pracę od samego początku!
- Wynagrodzenie min. 4242zł brutto wzwyż (w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego) + dodatki za pracę zmianową
- Wdrożenie do pracy
- Benefity: Pakiet medyczny, dopłata do wypoczynku, ubezpieczenie na życie
- Zorganizowany transport pracowników do zakładu m.in z Myśliborza, Strzelec Krajeńskich, Gorzowa Wlk, Pełczyc oraz pobliskich miejscowości

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Zapraszamy do przesłania aplikacji CV poprzez przycisk APLIKUJ

Skontaktuj się z nami by poznać więcej szczegółów: 663 - pokaż numer telefonu -

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: Aplikuj