Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Promenada Gwiazd 3, 72-500 Międzyzdroje, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: wykonywanie prac porządkowych na terenie ośrodka: sprzątanie pokoi i pomieszczeń wspólnych, wymiana pościeli i ręczników, uzupełnienie brakujących środków czystości, czyszczenie toalet i łazienek, czyszczenie podłóg na korytarzach, w holu, na schodach.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 28,5 do 29,5 PLN

Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodznia brutto: 28,50 zł - 29,50 zł za godzinę, okres zatrudnienia: 08.04.2024 - 30.09.2024 - z możliwością przedłużenia lub umowa o pracę. Dwie zmiany - inna zmianowość do uzgodnienia z potencjalnym pracownikiem, praca w dni wolne

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Data zakończenia: 30.09.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pokojowa

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: okres zatrudnienia: 08.04.2024 - 30.09.2024 - z możliwością przedłużenia lub umowa o pracę. Dwie zmiany - inna zmianowość do uzgodnienia z potencjalnym pracownikiem, praca w dni wolne. Umiejętność pracy w grupie, doświadczenie zawodowe, podzielność uwagi, dokładność, cierpliwość, opanowanie, książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych, predyspozycje dobra sprawność fizyczna i koordynacja, dobry stan zdrowia

Pracodawca

Nazwa: AMW REWITA Sp. z o.o.

Adres: Promenada Gwiazd 3, 72-500 Międzyzdroje, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -