Oferta opublikowana27.06.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Stefana Żeromskiego 8, 42-445 Szczekociny, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych (w tym sprzedaż kredytów, produktów depozytowych, rachunków, ubezpieczeń) oraz informowanie o promocjach. Pozyskiwanie nowych klientów, doradztwo w zakresie doboru najodpowiedniejszego dla klienta produktu. Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami, oferowanie nowych produktów bankowych oraz udzielanie pełnej informacji o ofercie bankowej, w tym o bieżących promocjach. Otwieranie i obsługa rachunków rozliczeniowych w tym bieżących i pomocniczych, oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych oraz rachunków lokat terminowych i terminowych lokat oszczędnościowych, zawieranie umów i obsługa pozostałych usług bankowych. Przyjmowanie i księgowanie dyspozycji klientów składanych w formie przelewów. Obsługa kasowo-dysponencka, realizacja planów i polityk, przestrzeganie regulacji i procedur oraz innych zaleceń Oddziału Banku w zakresie działalności handlowej. Praca na dwie zmiany w godzinach: 8-16, 8:15-16:15.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe, średnie zawodowe 4-letnie

Uprawnienia: Obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Preferowane wykształcenie ekonomiczne: finanse, bankowość, rachunkowość, marketing i zarządzanie. Doświadczenie zawodowe mile widziane. Zdolności interpersonalne, komunikacyjne, dyspozycyjność.

Pracodawca

Nazwa: Bank Spółdzielczy w Szczekocinach

Adres: Stefana Żeromskiego 8, 42-445 Szczekociny, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty, telefoniczny, mailowy, godziny zgłaszania się kandydatów: 8:00-15:30