MŁODSZY PSYCHOLOG/ MŁODSZY INSPEKTOR DZIAŁU TERAPEUTYCZNEGO

Jastrzębie-Zdrój
Oferta opublikowana16.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Norwida 23, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 456 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie od 4500 zł netto - młodszy inspektor; od 4 639 zł netto - młodszy psycholog Praca w godz. 07:30-15:30.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 07.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dodatkowo wymagane jest posiadanie certyfikatu specjalisty psychoterapii uzależnień lub certyfikatu psychoterapeuty lub zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w programie szkoleniowym do uzyskania ww. certyfikatu. Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o Służbie Więziennej (Dz. U. z 2023 r, poz. 1683 ze zm.) w Służbie Więziennej może pełnić osoba: -posiadająca obywatelstwo polskie; -posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej; -korzystająca z pełni praw publicznych; -która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; -która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; -dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; -posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby.

Pracodawca

Nazwa: Zakład Karny w Jastrzębiu Zdroju

Adres: Norwida 23, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Szczegóły i wymagane dokumenty do pobrania na stronie: https://sw.gov.pl/praca-oferta/zaklad-karny-w-jastrzebiu-zdroju-nabor-na-stanowisko-mlodszego-psychologamlodszego-inspektora-dzialu-terapeutycznego Wymagane dokumenty w terminie do dnia 06.05.2024 r. należy: - przesłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej jako list polecony na adres: Zakładu Karnego w Jastrzębiu - Zdroju, 44- 268 Jastrzębie-Zdrój ul. Norwida 23 z dopiskiem Nabór Nr 24/2024 na stanowisko młodszego psychologa działu terapeutycznego Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju lub osobiście w jednostce.