Opinie o Zakład Karny w Jastrzębiu Zdroju w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Karny w Jastrzębiu Zdroju. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Karny w Jastrzębiu Zdroju o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Karny w Jastrzębiu Zdroju w Jastrzębie-Zdrój

Administrator Nowy wpis

Poszukiwano osoby na stanowisko Kierowca c. Czy ktoś był w firmie Zakład Karny w Jastrzębiu Zdroju na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 9500 PLN?

Dawid obserwator

zakład jest przestarzały wychowacy mają swój prywatny folwark zwłaszcza pani W z oddziału F . Tam na tym oddziale mają swoich pupilków wychowawcy + pawilonowka układ zamknięty .Oddziałowi wmiarę idzie żyć ale sprawy urzędowe katastrofa jak kiedyś znów się powałę to wolę na zamku siedzieć moje zdanie na temat Jastrzębia jak nic nie chcesz uzyskać jedz jest Bajka .Ale katastrofa jak chcesz pracę dwa lata programy itp minimum z wyrokiem 4lata większą połowę czekasz na pracę a wjezdzają nowi z małymi wyrokami od razu idą do pracy pracujesz na alimenty bierzace ci nie starczy zakład zabiera a dług rośnie szczerze a jak upominasz się o swoje to cię wywiozą paru dyrektorów jest i jest bałagan na temat jedźnia się nie wypowiadam jak bym miał kota lub psa lepiej bym go karmił a ceny w kantynie czasami trzy razy droższe opieka lekarska ja nie wiem czy są tam ludzie po studiach bo jak można choremu poważnie przepisać hlorhinaldin paracetamol i sebidin gdy człowiek jest chory i (usunięte przez administratora)wszystkie sprawy oczywiście teleporada

Patrycja Nowy wpis
@Dawid obserwator

Może mi pan powiedzieć czy jest możliwe żeby przywieźli mojego znajomego z Jastrzębia na Racibórz i po miesiącu spowrotem z Raciborza na Jastrzębie ?

Laura Nowy wpis

W 2022 mieli ofertę na strażnika działu ochrony. Tak ogólnie to jakiej płci ma być strażnik? Bo wspomnieli tam, co zresztą jest dla mnie jasne, że do sprawdzania osadzonych musi być osoba tej samej płci, co oni, tylko właśnie nie mogę doczytać, dla kogo jest zakład. No i czy nie ma aktualnie przyjęć?

Obywatel. Nowy wpis

Czy wiadomo dlaczego pracuje tam funkcjonariusz którego policja złapała podczas jazdy pod wpływem alkoholu? Ponoć to już jego drugi taki wybryk. Jak osadzeni mają czuć się sprawiedliwie traktowani skoro taki ktoś nadal tam pracuje a skazani za to siedzą?

Brałeś udział w rekrutacji do Zakład Karny w Jastrzębiu Zdroju. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jastrzębie-Zdrój
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Neonatolog
Jastrzębie-Zdrój
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
Argi037

Dzisiaj wyszedłem z tego pudła. (usunięte przez administratora) , kiła i mogiła. Na szczęście byłem tam tylko 3 miesiące . Można tam oszaleć. Czułem się tam jakbym umarł za życia. Żeby prace jakąś dostać trzeba odwalić co najmniej dwa lata na jakiś pożal się Boże programach. Tam nie ma żadnej resocjalizacji. Uważajcie bym tam nie trafić bo to miejsce odbiera każdego dnia chęć do życia.

Takaja
@Argi037

Do której osadzeni mogą dzwonić?

Pieta
@Argi037

Co Ty poerdolisz, 2 lata tam.siedzialem pracę po 4 miesiącach, wystarczy sobie pochytać

Kazimierz
@Pieta

To mogłeś pracować podczas wyroku? Praca była w zakładzie na miejscu czy miałeś możliwość wyjścia pod nadzorem? Powiesz bo to dla mnie ważne info.

Robert
@Argi037

Wyszedłem 3tyg temu (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) tam jest

Olga
@Robert

A te programy to jakie, jak to wygląda w praktyce? w jakim brałeś udział, że tak oceniasz?

Dawid obserwator
@Argi037

sam przeszedłem przez te programy półtorej roku w (usunięte przez administratora)dług za alimenty rusł a programy uwarzam jak samemu się nie chce zrobić z swoim życiem to chodzenie na siłę np. na aa nic nie pomoże

Czy w Zakład Karny w Jastrzębiu Zdroju pracuje się na open space?

Maniek

Ten program o cała kpina kto nie był ten nie musi .

Lena

Mój mąż siedzi tam 2 lata. Zostało mu 3 miesiące do wyjścia. W maju zaczal pracę wolnościową. I wczoraj po powrocie zrobiono mu test na narkotyki. Wyszedl mu pozytywnie. Wiem,ze umyślnie ich nie wziął. Oddziałowy mu dal do zrozumienia,że ktoś podłożył mu świnie. K pytanie. Jak on ma się bronić w tej sprawie? Miał mieć teraz wokande. Opinie ma same pozytywne. A teraz chcą go wywieść na zamknięty. Co robić?

Olga
@Lena

Szczerze to nie wiem co robić, bardzo współczuję jeśli taka sytuacja nastąpiła. Ale jestem teraz zdziwiona, bo jakim cudem jak już miałby mieć do nich dostęp? To oni tak słabo tutaj tego pilnują?

Kamil

Ja wyszłam niedawno z tego syfu tam jest nieziemskie (usunięte przez administratora) gady robią co chcą opieka medyczna to kpina na wszystko witamina C robiłem dłuższy czas na kuchni większość produktów przeterminowana szczury karaluchy plesń na kuchni kible (usunięte przez administratora)wszędzie plesń a gadanie gadów było takie że jesteśmy bydłem i będziemy żarli jak bydło

Roman
@Kamil

A znajdziesz też jakieś pozytywne aspekty pracy w Zakładzie Karnym w Jastrzębiu Zdroju? Jak prezentują się tu pensje? Można liczyć na jakieś awanse wewnętrzne?

To co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie !!! Osadzeni są zastraszani przez oddziałowych co za ludzi przyjmują tam do pracy !! Chronieni są ci co sprzedają a karani ci co nic nie robią a to zdarzenie z ostatnich dni gdzie dwóch osadzonych zgwałciło innego i wszystko zostało zatuszowane przez oddziałowych jeszcze ujrzy światło dzienne!!!!

Emilia

Macie może jakiekolwiek pojęcie na temat planowanej rekrutacji w Zakładzie Karnym w Jastrzębiu Zdroju? Na jakie stanowiska najczęściej tam rekrutują? W sieci brak jest informacji na ten temat, dlatego też postanowiłam, iż to tutaj zwrócę się po pomoc. Będę naprawdę bardzo wdzięczna za pomoc i za wszelkie rzetelne informacje.

Szczery

A czy udzieli mi ktoś informacji za co trafia się tam do was do więzienia z jakich paragrafów Jakie wykroczenia

Karol

A ile macie w firmie zmian?

Sangwinik

ZK Jastrzębie to tylko przedszkole skazani sami na to pozwalają

Witam mam pytanie do osób które przebywały w Zakladzie Karnym czy wiecie ile osób pozwalo ten zakład o odszkodowanie? I jaka macie opinie o oddzialowym" taśma"?

Parlamentarnych

Włącz tv jesteś przestępcą. O co pytanie. Nie zrobisz klientów. Jesteś przestępcą 500+

Masz swój serial
@Parlamentarnych

O co comm onnn? Masz serial "jak odnieść sukces" podczas serialu? RÓB 500+ KLIENTÓW.

Sangwinik

Pozwów nie jest dużo a taśma to tylko zestarzały oddziałowy

Enn

Ludzie tam nie ma nic! Nie ma cieplej wody, dezynfekcji, rękawiczek ani maseczek. Co dziennie zupa mleczna i serca albo żołądki. Co to ma ku... być? T o nie jest zakład karny tylko auszfic. Dyrektorku chyc się roboty bo ktoś się tym zajmie...

Becia
@Enn

Zgadzam się z tym. Mam partnera w tym zk i nie podoba mi się jak tam jest. Czasami jak słucham co na obiad albo kolację to szlag mnie trafia. Dziecko lepiej je w przedszkolu a to są dorośli mężczyźni a nie dzieci. A te wokandy to jakiś dramat. 2 skazanych na caly zk dostaje wokandę. To jest śmieszne. Podobno sąd rybnicki miał być lepszy itd a jest gorszy. Ja wiem że tam ich nikt nie pchał i za niewinność nie siedzą ale są jakieś granice. To są ludzie a nue zwierzęta. Chociaż zwierzęta też powinny być normalnie żywione i traktowane.

Unia
@Enn

Jak to oni mówią jak unię rozwiązują. Sytuacja poważna. Po mojemu. 2 wojna 2 zaraza. Będzie ok????

Pikój na świecie
@Enn

Że jak. Godzina policyjna w Austrii od 2 ws. Rękawiczek Ci brakuje na paznokcie - tipsy, utnij i załóż Clear maske i rękawiczkę. Na paszportowym mają i odciski i DNA.

Ups

Idz do pracy.Tam jest.

Słyszałem że podobno panuje korona wirus w zakładzie. Z jednej celi wynieśli wszystkich osadzonych a z innych wyprowadzają pojedyncze osoby. Czy ktoś może wie coś więcej na ten temat

Luki222
@Zainteresowany

W zk jastrzebie jest covit19 co kakis czas zabieraja kogos z pawilonu ignoruja objawy ktore ossdzeni podaja lekarzowi i lecza wszystkich cerutinem i paracetamolem

SARS2LAT
@Zainteresowany

Tak mamy SARS1 i SARS2. Spójrz w metyczke zobaczysz okarze sie ze nigdy nie byles zdrowy od urodzenia. Dramat.

Viena

Tak SARS2 i po nim z psychologii tlumu jakies 3 lata paniki spolecznej, czyli 2025 rok. Do tego czasu praca tylko przez agencje.... Z Wiednia.

Jak jest z pakietem medycznym w Zakład Karny w Jastrzębiu Zdroju? Można dołączyć rodzinę?

No

JAK Z KARTA MULTISPORY

Nika

Cześć... Mam nietypowe pytanie. Mój kuzyn siedział w zakładzie karnym w Cieszynie po jakimś czasie przewieźli go do jastrzębia...i nie było żadnych problemów z widzeniami... I nagle z dnia na dzień został ukarany na środku pawilonu a mnie wykreślono z listy widzeń...i kazali nam donieść nasze akty urodzenia potwierdzające nasze pokrewieństwo....i czy ktoś już był w takiej sytuacji...

Zapytanie
@Nika

Złośliwość sw... Jesteś w stanie powiedzieć czy warunki bytowe w Jastrzębiu są dobre i jak wygląda sprawa z jedzeniem?

Czarny81
@Zapytanie

Jestem w stanie duzo powiedziec na temat zakladu karnego bo aktualnie tam przebywam wyzywienie jest tragiczne

Maria
@Czarny81

A jak ze strażnikami w tym zakładzie karnym? Często są tam jakieś kwasy? Czy raczej na spokojnie?

Jedzenie
@Czarny81

Brak

Alex232017

Mam osobę która znajduje się w Jastrzębiu i dowiedziałam się że SW nie przestrzega kwarantanny nie chodzą w rękawiczkach i maseczkach. Ostatnio z oddziału B zabrali faceta z gorączka 40°C i nie ogłoszono czy jest on chory czy nie jak tak dalej pójdzie to wszyscy osadzeni którzy tam są będą po drugiej stronie bo to ktoś z SW musiał wnieść do zk wirusa.

Magia
@Alex232017

Koronawirus to wlasnie teraz jest. Nawet nie maja cieplej wody i nie mogą kupic owocow. To jest jakas masakra. W innych wiezieniach jest chociaz ciepla woda

Niebieski
@Alex232017

Dzisiaj usłyszałam od narzeczonego ze u Paru osadzonych stwierdzili korona wirusa na innym pawilonie niż on jest. Ja nw co teraz będzie boje się o jego zdrowie

Nati
@Niebieski

Nie u paru,tylko u jednego.Pawilon B jest calkowicie oddzielony od reszty.Zero telefonow do odwolania,zero wychodzenia z celi.Cela Pana,u ktorego ztwierdzono korone zostala przeniesiona na blaszak na kwarantanne.Wiem,bo maz jest na B i zdazyl zadzwonic.

ZK JASTRZĘBIE
@Alex232017

Właśnie od wczoraj czyli 30.09.2020 cały pawilon B jest odizolowany od reszty, obwiązany taśmą . Potwierdzono koronoświrusa u osadzonych ,którzy pracowali na zewnątrz zakładu karnego. Nie wiadomo co z oddziałowymi i wychowawcą ,czy też są na kwarantannie. Chodzą plotki że osadzonych z pawilonu B mają odizolować na około miesiąc. Podobno również na pawilonie wyłączono im telefony. Jest całkowity zakaz odwiedzin i oczywiście brak możliwości pracy na zewnątrz dla wszystkich osadzonych. Dziś przyjechali ludzie w kombinezonach z dodatkowymi pakietami testów na koronoświrusa. SW nic nie chce powiedzieć innym osobom z sąsiednich pawilonów,tłumacząc się ze to tajne ;)

Niebieski
@Nati

Dzień po Pani odp jednak u paru osadzonych tak jak napisałam .

Lockdown
@Alex232017

Jechał na "roboty do anglii" , chyba wyszli z Europy.

SARS2
@Alex232017

BO BYŁ SARS1 I TWÓJ STARTY NIE ŻYJE I TERAZ TEN DRUGI. LALUŚ DEAD WITCH WEAFF. BY... A JESTEŚ SMERF.... By for always.....

Unia
@Alex232017

Rozwaliła sie unia europejska stąd ta zaraza braz podania przyczyny do 2023 roku!?!?!

Mama
@SARS2

Witam czy ktoś na tej jednostce z osadzonych umarl z powodu covid-19?

SARS2
@Alex232017

PO NIM PRZEZ 5VLAT NIC. DOBRZE ŻE TO WIESZ: szalonych krów, sśwoń i ptaków i jeszcze gorzej. ...

EMIGRACJA

Jedź do anglii co wyszła z EUROPY 3×w tym stuleciu na pewno tam jest teraz o.k.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Karny w Jastrzębiu Zdroju - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Zakład Karny w Jastrzębiu Zdroju?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Karny w Jastrzębiu Zdroju tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Karny w Jastrzębiu Zdroju?

Zakład Karny w Jastrzębiu Zdroju
2.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Norwida 23
    44-268 Jastrzębie-Zdrój