Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie usuwanie awarii poprzez dokonywanie napraw maszyn, sprzętu i urządzeń na terenie oczyszczalni ścieków (dmuchawy, pompy, prasy, sprężarki, zastawki, kraty, agregaty kogeneracyjne, przenośniki, przekładnie, osadniki), a także przeglądy, konserwacja i regulacja wszelkich urządzeń oraz elementów hydraulicznych. Prowadzenie prac ślusarskich w powyższym zakresie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych (wymagany staż - lata: 5)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: mechanik, mechatronik, ślusarz

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: z, wykształcenie: zawodowe lub średnie techniczne (mechanik, mechatronik, ślusarz), doświadczenie: minimum 2 - letnie doświadczenie zawodowe, wymagane uprawnienia G-2E oraz znajomość mechaniki maszyn i urządzeń. Mile widziane wymagania: uprawnienia: G-3E (powyżej 50 kW), obsługa dźwignic lub hakowego. Pracodawca oferuje: pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji, narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Pracodawca

Nazwa: Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.

Adres: Składowa 1, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV