Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mielęckiego 16, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wykształcenie min. średnie, obsługa komputera - pakiet programów MS Office, zakres zadań: 1. prowadzenie pełnej księgowości Rodzinnych Ogrodów Działkowych z terenu działania delegatury Gliwice, 2. sporządzanie sprawozdań finansowych, brak konieczności rozliczenia VAT-u i CIT-u, 3.prowadzenie spraw kadrowo-płacowych Rodzinnych Ogrodów Działkowych, rejestrowanie i wyrejestrowywanie umów, obsługa programu Płatnik, PUE, sporządzanie PIT, 4. współpraca z ZUS i US, 5.doradztwo w sprawach finansowo-księgowych, podatkowych, rozliczeń ZUS dla ROD, jedna zmiana, miejsce pracy: Gliwice

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 6 000 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów office

Pracodawca

Nazwa: Polski Związek Działkowców

Adres: Kormoranów 1, 40-521 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty, telefoniczny lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy