Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: BOHATERÓW WARSZAWY 18A, 72-500 Międzyzdroje, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Obsługa kelnerska gości

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia brutto za miesiąc 4242,00 zł zatrudnienie do 30.09.2024, godziny pracy do uzgodninia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 17.04.2024

Data zakończenia: 30.09.2024

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: praca w zespole, doświadczenie zawodowe mile widziane, chęć do pracy, miejsce wykonywania pracy: Bistro Romantica, ul. Bohaterów Warszawy 18 A, 72 - 500 Międzyzdroje

Pracodawca

Nazwa: MIŁOSZ GŁOGOWSKI F.H. NEPTUN

Adres: BOHATERÓW WARSZAWY 18A, 72-500 Międzyzdroje, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -