KELNER

Stare Drawsko
Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 78-550 Stare Drawsko 36, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Obsługa stołu szwedzkiego. Pomoc w przygotowywaniu posiłków.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 29,5 PLN

Opis wynagrodzenia: 27,70 - 29,50 zł/ h brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 26.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Książeczka zdrowia na potrzeby sanitarno-epidemiologiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętności: gastronomiczne- możliwość przyuczenia. Doświadczenie zawodowe: mile widziane. Inne: chęć do pracy.

Pracodawca

Nazwa: Chris Turystyka i Rekreacja Magdalena Alchimowicz Piaseczno

Adres: Jana Kilińskiego 8/2, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV lub skierowanie