Oferta opublikowana04.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: A.Krajowej 21, 78-300 Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Kalkulacja usług, Sprawozdawczość GUS, funkcja kontrolna, księgowość wspólnot mieszkaniowych, tworzenie prognoz. Pracodawca oczekuje od kandydatów: Posiadanie doświadczenia z zakresie prowadzenia gospodarki finansowej i księgowości w spółkach wodociągowo-kanalizacyjnych lub jednostkach organizacyjnych sektora finansów publicznych, Znajomość przepisów: ustawy o rachunkowości, podatku dochodowego od osób fizycznych, ZFŚS, Posiadanie umiejętności sporządzania danych statystycznych, tworzenia prognoz, zestawień, planów w oparciu o materiały źródłowe i przewidywane założenia, Znajomość zasad księgowości w spółka z udziałem jednostki samorządowej, planu kont i klasyfikacji oraz zasad gospodarki finansowej spółek komunalnych. Biegła obsługa komputera, arkusza kalkulacyjnego, programów księgowych oraz urządzeń biurowych. Umiejętność obsługi programów finansowo księgowych (REWIZOR), dyspozycyjność, rzetelność, dyskrecja i zaangażowanie, wysoka kultura osobista, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętności planowania i organizacji, zaangażowanie i umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu, świadomość kosztowa, umiejętność pracy w zespole odpowiedzialność dyscyplina wewnętrzna

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 9 400 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 10.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: rachunkowość i finanse

Uprawnienia: Certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych , zaświadczenie o niekaralności

Pracodawca

Nazwa: ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: A.Krajowej 21, 78-300 Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV