Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: GEN. LEOPOLDA OKULICKIEGO 20, 35-205 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: zapewnianie profesionalnej obsługi klientów w sklepie, aktywne doradzwo i pomoc klientowi w zakupach, dbanie o ekspozycję towarów, utrzymanie porządku na obsługiwanym dziale, mile widziana znajomość branży technicznej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN

Opis wynagrodzenia: +premia i dodatki

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 20.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: komunikatywnośc, inicjatywa, mile widziana znajomość jednego z działów- elektronarzędzia, chemia, elektryka, hydraulika, branża metalowa Firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, świadczenia socjalne, szkolenia i certyfikaty, możliwości awansu. Ponadto przewidywalny grafik pracy, odzież roboczą, wyjścia integracyjne, przyjazną atmosferę, konkursy sprzedażowe, bony świąteczne wszelkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się pod adresem www.unimet.pl (zakładka RODO)

Pracodawca

Nazwa: UNIMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: GEN. LEOPOLDA OKULICKIEGO 20, 35-205 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv wszelkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się pod adresem www.unimet.pl (zakładka RODO)