Operator suwnicy, na juz , Mszczonów

Mszczonów
Oferta opublikowana11.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Znajdziesz nas na WhatsApp – 502 - pokaż numer telefonu - – pisz, dzwoń.
Firma Pekabex zatrudni:
Operatora suwnicy – zakład prefabrykacji
Może być osoba z mniejszym doświadczenie.
Praca stacjonarna w Mszczonowie, ale jest zakwaterowanie dla osób poza miastem.
Zadania:
 Praca na suwnice z gotowymi prefabrykatami,
 Dodatkowa praca pomocnicza przy produkcji takich prefabrykatów,
 Praca w trybie dwuzmianowym (6-14 / 14-22).
Stawka do ustalenia według doświadczenia. Około 33 zł/h.

Praca od pn-pt, mogą być soboty. Praca zmianowa. Jest umowa o pracę, firma zapewnia odzież, narzędzia, daje premie za polecenia pracownika.
Spotkanie i rozmowa z kierownikiem - konieczne.
Więcej info pod nr 502 - pokaż numer telefonu -
WhatsApp lub sms „suwnica Mszczonów”, oddzwonimy.
Zadzwoń i umów się na spotkanie się z kierownikiem.
Biuro czynna do 16, po 16 nikt nie odbiera.