ASYSTENTKA ZARZĄDU

Żory
Oferta opublikowana15.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

O pracodawcy:
Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za zapewnienie wsparcia administracyjnego dla kierownictwa wyższego szczebla dla naszego Klienta.

Obowiązki:
organizowanie i planowanie spotkań z uwzględnieniem różnych stref czasowych i poziomów priorytetów dla kierownictwa wyższego szczebla,
zarządzanie kalendarzem i koordynacja spotkań dla dyrektorów industrializacji,
przygotowywanie agend spotkań, przeprowadzanie badań na potrzeby spotkań, sporządzanie protokołów podczas spotkań (w razie potrzeby),
organizaja podróży służbowych, w tym rezerwacja lotów, transportu i zakwaterowania dla kierownictwa wyższego szczebla i ich bezpośrednich podwładnych,
prowadzenie korespondencji biurowej, sporządzanie rutynowej korespondencji elektronicznej w organizacji,
organizowanie wydarzeń, wyjazdów i spotkań zespołu,
zarządzanie pojawiającymi się sprawami w terminowy i skuteczny sposób (np. prowadzenie rejestru zakładów, dokumentacji podatkowej dla administratora COE),
utrzymywanie relacji z innymi działami w firmie,
przetwarzanie faktur biurowych i uzupełnianie ich w systemie,
wdrożenie nowych pracowników wraz ze szkoleniami wstępnymi (jeśli będzie to konieczne).

Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku,
wysoka kultura osobista, systematyczność, dokładność oraz zaangażowanie w powierzone zadania, samodzielność,
bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy i umiejętność określania priorytetów,
znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (B2),
znajomość pakietu MS Office (podstawy Excel, prezentacje PowerPoint),
umiejętność pracy w zespole,
gotowość do nowych wyzwań.

Nasz Klient oferuje:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę w godzinach biznesowych w trybie hybrydowym,
benefity (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków, ZFŚS),
pracę w międzynarodowym środowisku,
udział w ciekawych i różnorodnych zadaniach.

APLIKUJ TERAZ: https://www.arche-consulting.pl/pl/oferty-pracy/aplikacja/25959