LINK4

Dodaj opinię
LINK4
3 142 6 1
panikara
Nazwa działu: Produkcja
 Rekomendacja

witam, 2 tyg temu byłam na rozmowie rekrutacyjnej w Link4. Rozmowa była przeprowadzana przez młodą Panią z Hr i bezpośrednią przełożoną. Generalnie obie Panie sympatyczne, mnóstwo pytań i raczej luźna atmosfera - aczkolwiek ja i tak byłam mega zestresowana i mam wrażenie że opowiadałam głupoty. Utwierdziłam się w przekonaniu że niestety pierwsze wrażenie nie jest moją mocną stroną :) raczej zyskuję na bliższym poznaniu, ale jak przekonać do tego przyszłych pracodawcow nie wiem . rekrutacja trwa do końca marca, a ja już teraz zastanawiam się kiedy link4 da mi informację zwrotną..ile wcześniej dają znać że są zainteresowani? czy dopiero pod koniec miesiąca informują że moja kandydatura nie przypadła im do gustu?

Majkel
 Opinia

Witam, czy jest możliwość pracy w Link4 w biepełnym wymiarze godzin. Szukam pracy dodatkowej/dorywczej z elastycznym grafikiem. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Ola
 Opinia

Witam, mam doświadczenie jako Underwriter, czy prowadzą państwo jakaś rek. z tego obszaru? Poproszę jakiś link albo maila do Konstanty. Specjalizuje się głównie ubez. komunikacyjnymi. Dziękuje z góry za odp.

Konsultant 2015-03-20 14:00 przez krzak

Przebieg rekrutacji

Rozmowa przeprowadzona przez dwie osoby. Niezbyt krótka niezbyt długa. Ciężko powiedzieć o ogólnym przebiegu. Troche merytoryki i najwięcej gadasz od siebie. Dużo pytań, opowiadania. Podczas rozmowy padają pytania sytuacyjne. "proszę opowiedzieć z wlasnego doświadczenia o..." i tu się zaczynają "schody". Proszę opowiedzieć nam sytuację kiedy był Pan zadowolony z przebiegu rozmowy z klientem jak ona sie skonczyła itd. Jakie umiejętności nabył Pan podczas swojego doświadczenia zawodowego. Czy zmienił Pan kiedyś punkt widzenia kogoś innego w pracy (kierownictwo). Blaaa, blaaaa, blaaaa. Trzeba prygotować się na MEGA długą liste pytań dotyczących sytuacji z życia.

Pytania

Opis ostatniego bądź innego stanowiska pracy Różne pytania dotyczące różnych sytuacji podczas doświadczenia zawodowego.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracodawca

 Aktualność

LINK4 ponownie nagrodzone w Programie Inwestor w Kapitał Ludzki

W styczniu firma po raz drugi otrzymała godło Inwestor w Kapitał Ludzki, który potwierdził wśród pracowników dużą satysfakcję z wykonywanej pracy i wysoki poziom zaangażowania.

Warunkiem przyznania godła Inwestor w Kapitał Ludzki jest uzyskanie w badaniu wyniku na poziomie co najmniej 70 proc., liczonego jako średnia z pięciu obszarów certyfikacji: ogólna satysfakcja z pracy, zaangażowanie, relacje (komunikacja, współpraca), kompetencje (rozwój, obowiązki i warunki pracy) i pracownik jako ambasador. W każdym z obszarów wynik powinien wynosić nie mniej niż 65 proc.


Wskaźnik Inwestor w Kapitał Ludzki 2018 dla LINK4 wyniósł aż 78 proc. i był wyższy o 8 punktów procentowych od progu pozytywnej certyfikacji. Biorący udział w badaniu pracownicy firmy najwyżej ocenili obszar ogólnej satysfakcji (82 proc.), zaangażowania (79 proc.) i relacji rozumianych jako wzajemna komunikacja i współpraca (79 proc.). Wielu pracowników postrzega też siebie jako ambasadorów firmy (78 proc.).


Program Inwestor w Kapitał Ludzki dedykowanym wszystkim firmom i instytucjom działającym na terenie Polski, które w sposób odpowiedzialny myślą o rozwoju kompetencji swoich pracowników, a poprzez to całej organizacji.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.