Samsung to jeden z najbardziej uznanych producentów lodówek. Urządzenia tej marki są świetnie oceniane. Jeśli szukasz nowoczesnego i świetnie prezentującego się we wnętrzach sprzętu, trudno trafić lepiej! Zobacz, jakie lodówki Samsung są najlepsze i którą warto kupić!

lodówka-samsung-którą-wybrać

Jak wybrać lodówkę? Najważniejsze kwestie

Wybór nowej lodówki nie jest prostą sprawą – w końcu to sprzęt, który powinien niezawodnie działać długi czas po zakupie. Dlatego taka decyzja obciążona jest dużą odpowiedzialnością. Nic dziwnego, że wiele osób stawia na urządzenia uznanych marek – to często nie tylko gwarancja jakości, ale również – odpowiedniego serwisu.

Jaki model wybrać, by nie żałować? Zacznij od precyzyjnego określenia swoich potrzeb. Jedną z pierwszych decyzji, jakie musisz podjąć, jest określenie, czy szukasz sprzętu do zabudowy, czy wolnostojącego. Oba rozwiązania mają swoje zalety. Jeśli wybierzesz model do zabudowy, twoja kuchnia z pewnością będzie zachwycać estetyką. Lodówki wolnostojące dają więcej elastyczności przy urządzaniu wnętrza. Samsung dba o doskonały design swoich urządzeń, więc nawet bez dodatkowej obudowy sprzęty zachwycają eleganckim wykończeniem. Takie modele łatwiej też dostosować do bieżących potrzeb – mniejszą lodówkę łatwiej wymienić na większą. Przy zabudowie taka zmiana wiązałaby się z dużym i kosztownym remontem.

Kolejne decyzje są równie istotne. Zależy ci na tradycyjnej chłodziarko-zamrażarce, czy może jednak wolisz większą pojemność, jaką daje lodówka side by side? Aby odpowiednio wybrać urządzenie, przeanalizuj, ile osób będzie z niego korzystać a także jakie są twoje nawyki zakupowe. Wolisz robić większe zapasy rzadziej czy kupować jedzenie na bieżąco? Dzięki temu łatwiej będzie ci określić, jakiego typu lodówka sprawdzi się najlepiej.

Na co jeszcze zwróć uwagę? Nie pomijaj takich kwestii, jak:

 • pojemność lodówki;

 • wymiary urządzenia;

 • klasa energetyczna;

 • generowany hałas;

 • ułatwienia przechowywania określonego typu żywności;

 • zastosowane technologie, na przykład No Frost;

 • możliwość dopasowania wnętrza lodówki do swoich potrzeb;

 • łatwe sterowanie,

 • design urządzenia.

Jaką lodówkę Samsung wybrać? Najlepsze modele!

Wybór modeli Samsung jest bardzo duży! Zakładając budżet 3500 zł, będziesz mieć dużo możliwości. Szukasz tańszych opcji? Interesujące propozycje znajdziesz już za ok. 2500 zł. Zobacz chętnie kupowane lodówki!

 • SAMSUNG Bespoke RB38A6B2E22/EF – świetnie oceniana lodówka z lini Bespoke. To sprzęty, które dają duże możliwości personalizacji i aranżacji. Możesz na przykład wybrać kolor i materiał paneli drzwi. W tym modelu chłodziarka ma pojemność 276 l, zamrażarka – 114 l. Generowany podczas pracy hałas to 35 dB. Klasa energetyczna urządzenia to E. Zwróć uwagę na dużą pojemność w porównaniu ze sprzętami o analogicznych wymiarach – to zasługa technologii SpaceMax™. Oprócz No Frost znajdziesz tu funkcję szybkiego chłodzenia i mrożenia, a także szufladę Humidity Fresh, w której panuje podwyższony poziom wilgotności.

 • SAMSUNG Bespoke RB38A7B5DB1/EF – kolejna propozycja Bespoke o takiej samej pojemności. Zwróć jednak uwagę na klasę energetyczna – dla tego modelu to D. Znajdziesz tu szereg innowacyjnych rozwiązań, ze SpaceMax™, No Frost i szybkim chłodzeniem i zamrażaniem na czele. Spodoba ci się komora Optimal Fresh+, którą możesz podzielić na dwie. W chłodniejszej części możesz przechowywać mięsa, w cieplejszej – warzywa. Jeśli lubisz przechowywać napoje w lodówce, docenisz dopracowaną półkę na butelki.

 • SAMSUNG RB34T635EBN/EF – zbierający świetne recenzje model. Pojemność chłodziarki to 227 l, zamrażarki 114 l. Klasa energetyczna tej lodówki to E. Do atutów tego sprzętu trzeba zaliczyć technologię Space Max™, a także cichą pracę. Wygodny dystrybutor wody pomoże ci zadbać o zdrowe nawodnienie całej rodziny. Spodoba ci się szuflada z kontrolą wilgotności Humidity Fresh+.

Lodówki z zamrażalnikiem Samsung w sklepie MediaMarkt to jedne z najchętniej kupowanych modeli! To też sprawdzone sprzęty, które są wysoko oceniane przez użytkowników. Inwestycja na lata? Zdecydowanie tak!

Oceń artykuł
0/5 (0)