Czeka Was pożegnanie z członkiem zespołu i zastanawiacie się nad idealnym prezentem na odejście z pracy? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy mini przewodnik, dzięki któremu z łatwością wybierzecie prezent na pożegnanie w pracy!

Prezent na pożegnanie w pracy – jaki wybrać?

Jeden z Waszych współpracowników opuszcza zespół? Odejście z pracy to zawsze trudna sytuacja, zarówno dla zespołu, jak i pracownika, który odchodzi. Dlatego aby zachować dobre wspomnienia, warto wspólnie wybrać wyjątkowy prezent na pożegnanie, który stanie się piękną pamiątką udanej współpracy!

Jaki prezent na pożegnanie w pracy wybrać, aby ucieszył obdarowywaną osobę i nie kosztował zbyt wiele? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka porad, jak wybrać idealny prezent na pożegnanie pracownika!

Prezent na odejście koleżanki z pracy – jaki będzie najlepszy?

Jeżeli osobą, z którą czeka Was rozstanie w pracy, jest kobieta, mamy dla Was kilka pomysłów na prezent na pożegnanie koleżanki z pracy!

Jednym z lepszych prezentów dla koleżanki z pracy na pożegnanie będzie voucher na wyjątkowy zabieg. Podarek w postaci doświadczeń, które zostaną z nami na długo, to coraz popularniejszy sposób na sprawienie prezentu na pożegnanie w pracy. Osobie, która zdecydowała się zmienić pracę, na pewno będzie bardzo miło!

Może to być karnet na masaż olejkami, czy np. sesję floatingu (deprywacja sensoryczna) – wszystko zależy od zainteresowań i upodobań osoby, której chcecie sprawić radość!

Karta podarunkowa do ulubionego sklepu to również dobry pomysł na idealny prezent dla koleżanki z pracy na pożegnanie. 

Takie prezenty kosztują niestety nieco więcej, niż tradycyjny kubek z zabawnym lub motywującym napisem, lub wspólne zdjęcie zespołu w ozdobnej ramce. Jednak jeśli zależy nam na docenieniu osoby odchodzącej z pracy, taka niespodzianka na pewno pozytywnie ją zaskoczy!

Prezent na pożegnanie kolegi z pracy – który ucieszy go najbardziej?

Jeżeli Wasz zespół opuszcza z kolei mężczyzna, idealny prezent na odejście kolegi z pracy będzie oczywiście trochę inny, niż ten dla koleżanki.

Jak wspominaliśmy, przy wyborze podarunku warto kierować się zainteresowaniami osoby, z którą będziemy się żegnać.

Jeśli przykładowo mamy tu do czynienia z fanem motoryzacji, można pomyśleć o voucherze na np. przejażdżkę luksusowym autem. Uwaga, taki prezent niemało kosztuje! Dlatego te bardziej ekstrawaganckie propozycje prezentu dobrze zachować np. na odejście szefa z pracy. Wtedy na ciekawy pomysł na prezent dla szefa złożyć się może całe biuro!

Świetnym pomysłem na prezent na pożegnanie dla mężczyzny jest także dobra książka. Tu również możecie wykazać się pomysłowością i wybrać tytuł związany z dalszym kierunkiem rozwoju zawodowego osoby, która opuszcza Wasz zespół!

Prezent na pożegnanie pracownika – podarujcie mu miłą pamiątkę!

Jeśli nie chcecie wybierać rodzaju prezentu na pożegnanie pod kątem płci pracownika, świetnie sprawdzą się również neutralne pomysły na podarunek.

Może to być niewielki, poręczny gadżet, taki jak myszka do pracy w ulubionym kolorze, czy profesjonalny kalendarz, do którego wpiszą się wszyscy członkowie zespołu na pamiątkę.

Jeśli zależy Wam na spersonalizowanym prezencie na odejście z pracy, możecie również zaprojektować unikatową koszulkę z nadrukiem (w sieci znajdziecie mnóstwo sklepów oferujących tego typu usługi) lub kubek. To z pewnością sprawi radość odchodzącej z pracy osobie i stanie się miłą pamiątką na kolejne lata!

Oceń artykuł
0/5 (0)