horoskop pracy

Kariera zapisana w gwiazdach? Nasz horoskop zawodowy 2020 prawdę Wam powie! Podwyżka, zmiana pracy a może niespodziewane komplikacje? Dowiecie się z naszego horoskopu pracy! Wróżka Cesaria, doświadczona tarocistka, numerolog i doradca życiowy specjalnie dla nas co tydzień będzie odkrywać karty waszej zawodowej przyszłości. 

Horoskop pracy: 14-20 września

 • Baran 21.03-20.04

Pojawi się nowa szansa na zmianę pracy lub dodatkowy zarobek. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, postawisz na rozwój własnej firmy, wdrożysz innowacje lub znajdziesz inspiracje do długofalowej inwestycji.

 • Byk 21.04-21.05

Nieco zwolnisz tempa i skoncentrujesz się na najważniejszych obowiązkach. Kolejne dni w pracy będą na tyle się wydłużać, że z końcem tygodnia możesz czuć się zmęczony rutyną.

 • Bliźnięta 22.05-21.06

Pojawi się szansa od losu na zmianę zawodową. Dokonanie wyboru może być na tyle trudne, że podjęcie decyzji będziesz chciał przeciągnąć jak najdłużej. Pamiętaj jednak, że niewykorzystana okazja, może szybko się nie powtórzyć.

 • Rak 22.06-22.07

Czeka cię tydzień porządków i załatwiania zaległych spraw. Poczujesz przypływ energii i dużą motywację na to, aby dokończyć rozpoczęty projekt i zmierzyć się z niewypełnionymi jeszcze obowiązkami służbowymi.

 • Lew 23.07-22.08

Pojawi się propozycja współpracy, nowego zlecenia lub całkowicie nowej pracy. Jeśli na taki uśmiech losu czekasz, to bądź aktywny w Internecie. Otwórz się też na propozycje z dalszych zakątków województwa, czy kraju.

 • Panna 23.08-22.09

Będziesz miał dość rutyny i skoncentrujesz się na przeorganizowaniu swojego dnia w pracy. Nawet jeśli ze wszystkimi obowiązkami jesteś na bieżąco, to znajdziesz sobie nowe, aby zaspokoić głód ambicji.

 • Waga 23.09-23.10

Poczujesz przypływ energii i ogromnego zapału do pracy. Będziesz chciał wiele zdziałać, wiele spraw zamknąć, a przed szefem jak najlepiej wypaść. Uważaj, aby nie łapać wszystkich srok za ogon, bo one uciekną.

 • Skorpion 24.10-22.11

Praca i rozwój zawodowy będzie dla ciebie w tym tygodniu najważniejsze. Możliwe, że niespodziewanie spadnie na ciebie projekt, który będziesz musiał od razu realizować. Podejdziesz do niego bardzo ambitnie.

 • Strzelec 23.11-21.12

Spodziewaj się propozycji przeszeregowania lub oddelegowania do innego oddziału. Propozycja przyjdzie niespodziewanie i może wywołać w tobie lęk. Podejdź do niej bez emocji.

 • Koziorożec 22.12-20.01

W obrębie aktualnej działalności będziesz coś udoskonalał, poprawiał i doprecyzował. Założysz sobie za cel, dopięcie na ostatni guzik swojego dzieła. Uda ci się to.

 • Wodnik 21.01-20.02

Coś może nie pójść po twojej myśli. Możesz poczuć porażkę lub rozczarowanie w wykonywaniu pewnego zadania. Twoje poczucie stabilizacji zawodowej może zostać zagrożone.

 • Ryby 21.02-20.03

Czeka cię wyjątkowo pracowity i wyczerpujący tydzień. Niektóre Ryby rozpoczną nową pracę, co będzie wymagało od nich wykazania się na najwyższym poziomie. Nie boj się nowych wyzwań, jakie z pewnością się pojawią.

W tego tygodniowym horoskopie pracy to już wszystko, ale już za tydzień wracamy z kolejnym!

Kto przepowiada, co czeka Was w waszej zawodowej przyszłości? Horoskop pracy co tydzień będzie przygotowywać dla Was wróżka Cesaria – doświadczona numerolog, tarocistka i doradca życiowy. Możecie ją kojarzyć także jako autorkę listu w książce „Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet” pod redakcją Ilony Adamskiej.

Wróżka Cesaria wielokrotnie dzieliła się swoją wiedzą na łamach takich mediów jak: Telewizja Regionalna TVT, Radio Opole, Super Express, Chwila dla ciebie, Imperium Kobiet, Law Business Quality oraz Be – art. Doradzala kobietom również w książce Anny Guzior-Rutyny „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”.  Jej horoskopy możecie znaleźć również w Super Expressie, Silesia 24 i GoWork, oraz skontaktować się z nią jako doradcą na portalach ezoterycznych.

Więcej dowiecie się na stronie wróżki Cesarii – wrozkacesaria.pl

Wystarczy znać swoją wartość i robić swoje, aby rywali wyprowadzić z równowagi

Specjaliści od marketingu rzucają jak z rękawa sposobami na wyprzedzenie konkurencji. W licznych programach szkoleniowych, kładziony jest nacisk na pewne techniki, zapewniające osiągnięcie sukcesu w każdej branży. Marketingowcy zapewniają, że ukierunkują twoje działania, tak abyś zdobyl rozpoznawalność, wyższą konkurencyjność, rzeszę nowych klientów i coraz wyższe zyski ze sprzedaży swoich towarów lub usług. Z pewnością znajomosć skutecznych technik marketingowych ułatwia rozwój każdej firmy, tak jak i dobra reklama. Jednakże, mam wrażenie, że większość programów szkoleniowych skupia się wyłącznie na praktycznych wskazówkach i technicznych trikach, jak zwiększyć zasieg sprzedaży towarów i usług. Nie znam się za bardzo na marketingu, ale ja od siebie do niego dodałabym dwa bardzo ważne czynniki, które moim zdaniem gwarantują sukces w każdej dziedzinie zawodowej i nie tylko: bycie sobą i konsekwencja w działaniu Mam wrażenie, że na tak konkurencyjnym rynku, na którym wszystkiego jest pełno, gdzie większość przedsiębiorców wymyśla coraz bardziej wyszukane i nietuzinkowe sposoby na przyciągnięcie klienta, wystarczy tak naprawdę być autentycznym i robić to w czym się jest dobrym. Współczesny konsument jest coraz bardziej wymagający, ale i jednocześnie nie odchodzi od swojej prostoty. Oznacza to, że jeśli jesteś prawdziwy, ale przy tym charyzmatyczny, „jakiś”, to już osiągasz połowiczny sukces. Ludzie cenią prawdę, bez względu na postępujący rozwój technik marketingowych. Jeśli jesteś sobą, ciężko pracujesz nad zachowaniem autentycznego wizerunku, który ludzie znają i identyfikują go z tobą, to już masz zagwarantowane 50% sukcesu. Na drugą połowę musisz zapracować konsekwentnym działaniem, ukierunkowanym na jeden cel. Naprawdę, to może wystarczyć, gdyż przecież nie każdą firmę stać na reklamę, ale nie zamyka to jej drzwi do sukcesu. Gdy sięgam pamięcią w przeszłość, to muszę stwierdzić, że nigdy nie płaciłam za reklamę swoich usług. Nigdy nie zdarzyło mi się puścić sponsorowanego postu na fb, ani płatnej reklamy w google. Nie dlatego, że nie było mnie stać na marketing, tylko dlatego, że nie miałam i nie mam takiej potrzeby. Mimo, że moja strona www jest elementem marketingu, to traktuję ją bardziej jako swoją wizytówkę. Nie podpatruję też konkurencji, bo nie mam na to czasu i zwyczajnie nie jestem zainteresowana. Dlaczego? Dlatego, że jestem sobą i szukam inspiracji we własnym wnętrzu. Stawiam na autentyczność i kreatywność, dzięki czemu wzrok mimowolnie ucieka mi przed siebie, a nie na boki. Od lat, jest to mój sposób na sukces, oparty jedynie na prawdziwości i konsekwencji w działaniu. Dlatego cokolwiek robisz, jeśli to kochasz, nie rezygnuj. Nawet jeśli nie stać cię na płatną reklamę, to nie rezygnuj. Jeśli jesteś prawdziwy, masz swój styl i determinację, to przekonasz do siebie ludzi, a „poczta pantoflowa” wciąż pozostaje najskuteczniejszą reklamą, a przy tym najtańszą. Wróżka Cesaria ❤️❤️❤️www.wrozkacesaria.pl

Opublikowany przez Wróżka Cesaria Czwartek, 28 maja 2020