Paweł Niewada Niewada Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna

3.3 Dodaj merytoryczną opinię
Oferty pracy

Cały czas się rozwijamy i od nowego roku nasz zespół lekarzy powiększy się o 3 lekarzy i w związku z tym poszukujemy asystentki stomatologicznej.
Naszym pracownikom zapewniamy stały i możliwie jak największy rozwój oraz ciekawą ścieżkę kariery. W pracy cenimy życzliwość i uczciwość!
Czekamy na Was!
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: asystent stomatologiczny/asystentka stomatologiczna.

OBOWIĄZKI:

  • przygotowanie gabinetu do pracy,
  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych,
  • przygotowanie narzędzi i sterylizacja,
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
  • przestrzeganie aseptyki i antyseptyki,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z pacjentami,
  • umiejętność pracy w zespole.

WYMAGANIA:

  • chęć nauki,
  • zaangażowanie,
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność, dokładność, punktualność,
  • doświadczenie na stanowisku asystentki stomatologicznej (stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka, chirurgia i ortodoncja).

OFERTA:

  • praca na pełen etat,
  • praca zmianowa,
  • praca w młodym, wykwalifikowanym zespole
  • praca w renomowanej klinice stomatologicznej stosującej nowoczesne techniki pracy
  • możliwość rozwoju.

CV na adres: niewadaclinic@niewadaclinic.pl

PAWEŁ NIEWADA NIEWADA CLINIC IMPLANTOLOGIA I STOMATOLOGIA ESTETYCZNA
Klinika dentystyczna Niewada Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna Paweł Niewada nawiąże współpracę z Rejestratorką medyczną/Rejestratorem medycznym.

Praca w renomowanej praktyce stomatologicznej stosującej nowoczesne techniki pracy.

OBOWIĄZKI:

  • obsługa pacjenta
  • przyjmowanie płatności
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • porządkowanie, segregowanie i archiwizowanie dokumentacji medycznej
  • wystawianie faktur i obsługa płatności za świadczone usługi medyczne

Wymagania:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z pacjentami
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć nauki
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność, dokładność, punktualność
  • mile widziany doświadczenie w pracy w rejestracji medycznej

*język angielski poziom średniozaawansowany

OFERTA:

  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy
  • praca w młodym wykwalifikowanym zespole
  • możliwość rozwoju
  • praca zmianowa
  • Lokalizacja: Niewada Clinic Al. Wilanowska 5 lok. uż. 2

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: niewadaclinic@niewadaclinic.pl

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.