Pod Lipami Apteka Wojciech Kowalski

Leśnica

Opinie o Pod Lipami Apteka Wojciech Kowalski

anonim 2011-10-15 15:12:56
Tragedia powiem wam.
kris 2012-03-22 18:15:27
Szkoda gadać, lepiej poszukajcie lepszej apteki w okolicy. Panie tam pracujęce na niczym się nie znają i źle doradzają leki, byle zarobić na chorych.
Basia 2013-01-04 09:33:52
To podobno jest portal z opiniami o pracodawcy a nie z wyrażaniem opinii na temat firmy. Jeżeli tam nie pracowałeś to po co piszesz, że ktoś się na niczym nie zna? W tej aptece jest stała obsada od wielu lat i jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby którakolwiek z pań tam pracujących źle mi doradziła. Przeciwnie, w porównaniu do aptek w Zdzieszowicach gdzie dbają tylko o to, zeby wcisnąć najdroższy lek, w Leśnicy zawsze można dostać dobrą radę co do wyboru leku.
techniczka 2013-01-27 16:14:06
Byłam tam na stażu kilka lat temu i warunki pracy miałam lepsze niż obecnie na etacie łącznie z płacą i dodatkami nie mówiąc już o przyjaznej atmosferze która jest w tej aptece a której nie doświadczyłam w 2 innych miejscach pracy później.
Do Basi 2013-03-09 21:54:38
"Basia" to pewnie z pracownic :) która musi robić dobra reklamę.

A pani od stażu, która poniżej napisała opinię to pewnie też ta sama pracownica. No bo ciekawe po co po kilku latach stażystka miałaby wchodzić na tą stronę i szukać czegoś na temat tej apteki, w której przepłaciłam ostatni 20 zł !!!! za lek Axotret.

Ciekawe też, że nagle w ciągu dwóch tygodni dwa pozytywne komentarze aię pojawiły. Statystyki podciąga sobie właściciel apteki?
Żenada
Basia 2013-04-02 20:57:53
Do Basi - 2013-03-09 21:54:38

"Basia" to pewnie z pracownic :) która musi robić dobra reklamę.A pani od stażu, która poniżej napisała opinię to pewnie też ta sama pracownica. No bo ciekawe po co po kilku latach stażystka miałaby wchodzić na tą stronę i szukać czegoś na temat tej apteki, w której przepłaciłam ostatni 20 zł !!!! za lek Axotret.Ciekawe też, że nagle w ciągu dwóch tygodni dwa pozytywne komentarze aię pojawiły. Statystyki podciąga sobie właściciel apteki?

Żenada
Nie jestem pracownicą. Nie zastanowiłaś się nad tym, że nie tylko ty masz internet i gdy wpisze się w google choćby szukając numeru telefonu do apteki to pokazują się nowe wpisy na tym portalu? Pani od stażu to [usunięte przez moderatora], mieszka dwa domy dalej. Zagadnąłam ją jakiś czas temu i powiedziałam jakie idiotyczne wpisy się tutaj pojawiają. To jest portal dla ludzi szukajacych pracy w aptekach, a ty wypisujesz swoje żale, że przepłaciłaś za axotret. Przepłaciłaś to więcej tam nie kupisz. Do wylewania swoich żali służą ceneo i opineo a ty nie mając żadnego doświadczenia w pracy w tej aptece wylewasz na nią pomyje. Załóz bloga albo stronę na facebooku żenująca osóbko. Jeżeli chcesz porozmawiać służę kontaktem, żebyś nie musiała pisać, ze to pracownice: [usunięte przez moderatora]
Zostaw swoją opinię o Pod Lipami Apteka Wojciech Kowalski - Leśnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pod Lipami Apteka Wojciech Kowalski