Kowalski Bogdan Zakład Produkcyjny

Września

Opinie o Kowalski Bogdan Zakład Produkcyjny

bga 2012-08-26 19:21:45
pracuje w tej firmie od roku . Miła atmosfera, spoko ludzie , ale jak to u prywaciarza tnie sie koszty tzn:
-na umowie 1700 zł a płaci 10 zł za h i przymusowo wszyscy robią 10 h w dniu, czyli wychodzi około 2200 do łapy czyli 1270 na konto reszta do łapy . czyli za dużo na emeryturce nie będzie
-przysłowiowe normy (szybciej, ile masz i czemu tak mało) ale i tak każdy poprostu robi swoje i nie zwraca uwagi na te normy .
jak uważasz ze to jets czysta robota to nawet sie nie zatrudniaj , to jest produkcja.
SZefo też ma swoich pupilków tgz złotych pielgrzymów ale miejsza z tym, brak możliwości podwyżki odgórnie , podwyżki uzależnione są od chumoru szefa .Idziesz do biura gadasz z szefem i on ci gada jaka to bieda i w ogóle . reszte dopisze później bo już mykam
1
Mr. 2013-04-27 19:48:29
Pracuję w tej firmie parę lat i niestety muszę się zgodzić z poprzednikiem.
Obojętnie ile człowiek zrobi i jak się będzie starał, zawsze w [usunięte przez moderatora] źle.
Nigdy jeszcze nie usłyszałem aby szef powiedział do kogokolwiek dobre słowo odnośnie pracy, tylko "co się tak z tym [usunięte przez moderatora] , ile masz, ile będziesz mieć". Ja rozumiem, że to praca, a nie przedszkole ale na litość Boską trochę szacunku dla pracowników. No i oczywiście rolowani w bambuko z angażami, tak więc przyjdzie czas na emeryturę, przyjdzie czas na biedę.
1
klemens 2014-02-05 10:58:06
SŁABO! Zgadzam się, trochę szacunku dla pracowników. W tej firmie się nie dorobisz...tyle.
PEGAZ 2014-04-26 10:41:53
chcecie sie dorobic to utwórzcie wlasną firme, ktos wam daje prace a wam w dupie zle... szkoda ze ip komputerów nie ma cieszcie sie ze macie prace biedusy

#prywaciarz
xxl 2014-09-23 20:35:49
za tą pierwszą część wypowiedzi chciałem przyznać ci racje bo sam otwarłem FIRMĘ. Ale druga część to mówi wszystko za siebie.JAKIM JESTEŚ CH.... A TO BOGACTWO TO CI DO GŁOWY UDERZYŁO PAMIĘTAJ ZE JAK PRACOWNIKA NIE USZANUJESZ TO SIĘ NA TOBIE ODBIJE. Żeby nie twój ojciec to byś mył podłogi w MC Donalds. Pozdrawiam wszystkich prywaciarzy.
kolo 2014-09-25 19:24:59
KARMA was dopadnie!!!!! Nie będziecie szanować pracowników, a tak jest, to się na was zemści. Raz na wozie raz pod wozem.
1
Patriota 2014-10-30 21:02:26
"Biedusy"? - widzę, że następny który dorobił się na rozkradaniu państwa, albo dzięki tatusiowi. Jeśli z ciebie prywaciarz(tak się podpisujesz) to brak w tobie kultury osobistej i najogólniej słoma z butów wystaje. Przez takich jak ty Polska jest obkradana i Polak Polaka w h... robi.
"IP komputerów"? taki z ciebie cwaniaczek, że sam się nie przedstawiłeś?
Pracownik 2015-01-31 23:29:03
Do Pegaz :) Udajesz cwaniak bo Tata założył firmę i się dorobił firmy a ty jak kiedyś "Zabraknie" Taty to zginiesz w tym świecie i tak jak pisał "xxl" MC Donalds Ci da szanse :) Biedusy nie chce tego komentować :) Przedstaw się oficjalnie tu a ja przyjdę i Ci powiem w twarz kto jest biedusem :) Trochę nas doceniajcie, nie zabierajcie za byle co, i wyplaty niech będą równoczesne a nie roznice do 600 zl dla danego pracownika z jednego miesiąca na następny. I ta wasza gadka o podwyżkach, ze następnym miesiącu będą, już pol roku po tej gadce nie wiem co z pieniędzmi robic. Jedyna rzecza sa ludzie co tam robia. Przez 3 lata nauczyłem się bardzo wile co za to będę im bardzo wdzięczny szczególnie pewna dwojak co mi przekazala swoja wiedze.
5
Zostaw swoją opinię o Kowalski Bogdan Zakład Produkcyjny - Września
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kowalski Bogdan Zakład Produkcyjny