PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna

Płock

Opinie o PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna

Płodczanin 2012-10-31 10:43:26
Z tego co mi wiadomo od osób pracujących w tej firmie to zarobki super ale dostać się do tej firmy bez układów nie ma szans w trym roku ludzie byli przyjmowani z polecenia z Warszawy co prawda są przeprowadzane rozmowy z inny kandydatami ale i tak wiadomo kto ma zaostać zatrudniony mimo iz inne osoby maja większe doświadczenie i wykształcenie
19
kmaciek 2013-09-11 17:22:56
Witam, jestem pracownikiem OLPP. OD grudnia przejmuje nas właśnie PERN i po roku mają nam zaproponować zarobki wg własnych standardów. Napiszcie ile zarabia operator i magazynier w PERNIE.
29
Bezpośredni 2016-07-04 09:34:50
Dla mnie praca tam to jakaś porażka. Fakt, że zarobki wysokie jak na Płock ale czy warto za takie pieniądze godzić się na taki stres i poniżanie pracownika? Każdy pilnuje swojego stołka i boi się cokolwiek komukolwiek przekazywać aby przypadkiem nie wygryzł ze swojego stanowiska. Wszyscy zatrudniani są po znajomości - nawet ostatnio z rok temu dziewczynę zatrudniono tylko dlatego, że miała plecy, a rozgarnięta i z takim doświadczeniem, że aż dziwne, że te plecy jej pomogły. Sprawiedliwość? Kierownictwo zmienia się za każdym razem jak zmienia się partia rządząca i albo się podporządkujesz albo wy.......aj.
7
Mieszkanka 2016-07-13 10:51:39
Mnie też to denerwuje w tej firmie.
Człowiek przychodzi z doświadczeniem i kwalifikacjami ale odpada z procesu rekrutacji bo przychodzi taka "blondi solara", której matka ma znajomości w zarządzie i dostaje pracę od tak. Bez doświadczenia bez jakiejkolwiek wiedzy... Jeśli takimi osobami będą się teraz otaczać to życzę im powodzenia.
Jeśli nie znasz tam nikogo na wysokim szczeblu nie masz szans się dostać...
7
prac 2016-09-06 12:21:56
Młoda, blondi solara z wielkim biustem a w głowie pusto....no ale mamusia załatwi wszystko
6
Pernowskie plecy 2016-10-26 11:47:44
Najgorsze, że ta "blondi solara z wielkim biustem" nawet się nie kryje z tym, że mamusia załatwiła jej posadkę. Niby poszło to przez staż z Urzędu Pracy ale z poleceniem zatrudnienia tej konkretnej osoby. Chcą zachować pozory tego, że wszystko dzieje się tak jak powinno a tak naprawdę od samego początku wszystko jest ustawione.
To chore... Dla mnie to porażka nie firma jeśli takie sprawy łatwi się w ten sposób...
A ludzie pracowici z doświadczeniem, wiedzą i ambicjami są odsiewani bo przecież pierwszeństwo mają znajomości...
11
Zostaw swoją opinię o PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PERN Przyjaźń Spółka Akcyjna