Agatka Sklep Spożywczo-Przemysłowy Kazimierz Radwan

Pszów

Opinie o Agatka Sklep Spożywczo-Przemysłowy Kazimierz Radwan

Margo 2014-09-04 15:13:40
Witam wszystkich którzy są zainteresowani tą firmą. Na wstępie powiem że właścicielka tego sklepu ma bardzo wysokie wymagania jeśli chodzi o pracę na stanowisku sprzedawcy i bardzo dużo obiecuje na rozmowie kwalifikacyjnej. Rzeczywistośc wygląda tak, na dzień dobry dostajesz do ręki ścierkę, miskę z wodą wiadro i miotłe. Karze wszystko dobrze wysprzątać a szczególnie dział przemysłowy a po 6 godzinach pracy JAKO SPRZĄTACZKA mówi że nie nadajesz się do pracy jako sprzedawca. Zapłaci jałomużnę i szuka następnego frajera. Kto chce przyrobić jako sprzątaczka w tej firmie to polecam ale jako sprzedawca to odradzam.
3
Mona 2014-09-05 12:27:38
Margo- masz szczęście że Ci zapłaciła za ten dzień próbny... Masz rację wymagania niesamowite, z każdym rokiem większe, natomiast pensja najniższa.
Dopóki nie zacznie doceniać dobrych pracowników to cały czas będzie miała przemiał ludzi. Jak się siedzi w domu (tak jak ta szefowa) to z nudów potem wymyśla pierdoły i bzdury, przykładów mogłabym podać mnóstwo.
Nie polecam tej firmy, chyba że ktoś ma rzeczywiście nóż na gardle...
3
Zostaw swoją opinię o Agatka Sklep Spożywczo-Przemysłowy Kazimierz Radwan - Pszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agatka Sklep Spożywczo-Przemysłowy Kazimierz Radwan