Serwal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Lisi Ogon

Opinie o Serwal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Tekwondo 2013-12-02 17:07:25
Praca w charakterze magazyniera.
Umowa o pracę - to cieszy. Godziny pracy pon. - pt. 5.00 - 13.00 lub druga zmiana: 10.00 - 18.00. Zarobki ok. 1500 - 1900zł na rękę. Praca w warunkach chłodniczych od 1 do 10 stopni przez cały rok. Właściciel super człowiek. Praca uczciwa, choć ciężka, fizyczna, ale wypłata na czas i w zasadzie bez nadgodzin. Na tym dobre się kończy.
Firmą trzęsie szefowa, która mimo upływu lat nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi czy interesem, wszędzie wtyka swój nos i ciągle ma do czegoś pretensje.
Na magazynie rządy sprawują dwaj kierownicy: jeden mądrzejszy od drugiego. Nic tylko gonią, wiecznie są za plecami i ciągle donoszą do szefa o wszystkim...to oni decydują czy będziesz pracował czy nie. Nawet do kibla spokojnie iść nie można bo już są pretensje. Jak robisz swoje i grzecznie wykonujesz komendy swoich panów to pewnie trochę popracujesz - jeśli nie i będziesz próbował się czegoś nauczyć, coś zmieniać to pójdą kłamać i donosić do szefa, że nie dajesz rady, że ci nie wychodzi no i ten cie zwolni...mówią nawet takie bzdury, że kombinujesz(kradniesz) - choć to tylko moje domysły...nie wiem o czym dokładnie mu mówią, ale dużo porządnych ludzi już stamtąd poleciało. Nie ma zgranej paczki, nie jest to praca na lata...rób swoje i się nie odzywaj, takie są codzienne realia. Ekipa zmienia się jak rękawiczki....poza tym bhp to śmiech na sali... wózek widłowy, paleciaki itd magazynowanie towaru piętrowo, w przejściach itd. cud ze jeszcze nikt tam wypadku nie miał...pozdrawiam
15
Oszukany 2016-03-11 12:30:11
Firma dziwna zatrudniają ludzi na miesiąc lub dwa oczy mydlą 2000 tys a po okresie próbnym niby więcej a niezdązysz odbyć okresu próbnego i cie zawalniaja najlepszy jest powód {nie lubią cie na magazynie} tak zwolnili kilka osob nie polecam tej firmy przyjmują nowych by postraszyć starych pracowników żeby nie szli po podwyżki nadgodziny nie płatne wolne dają hahahaha a trochę tych nadgodzin jest ze wyrabiasz sobie drugi 2tyg urlop latasz a kier mierzy ilość zleceń nie wyrabiasz się idzie kłamać do szefa a ten łyka jak pelikan także omijać tą firmę z daleka nie idzie popracować szybko zwalniają za bzdury.
15
Zostaw swoją opinię o Serwal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Lisi Ogon
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serwal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe