Foto-Wideo Karol Siemaszko

Ełk

Opinie o Foto-Wideo Karol Siemaszko

młody 2014-02-10 22:05:50
Zupełny brak kompetencji i podejścia do klienta. Film z wesela nagrany przez (usunięte przez administratora)nie nadaje się do pokazania gościom, kamera lata jakby kamerzysta miał parkinsona, film złożony bez żadnych ustaleń z młodymi a kamerzysta się upił na weselu i nie nagrał ważnych dla nas scen m.in. pierwszego tańca, kompletna amatorszczyzna. GORĄCO NIE POLECAMY I ODRADZAMY
4
Młoda 2014-03-04 15:18:29
Podpisuję się pod opinią wyżej. KATASTROFA !! Znajomi i ciocie z mojego wesela mieli lepsze zdjęcia niż zaprezentowała mi (usunięte przez administratora)Porwali się z motyką na słońce! Zero profesjonalizmu, zero podejścia do klienta, zero zainteresowania oraz tragiczne wykonywanie swoich obowiązków. (usunięte przez administratora)
4
młoda 2014-06-02 14:59:07
Brak szacunku do klienta, brak profesjonalizmu, wielkie rozczarowanie. Państwo Siemaszko nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji i wykonywanego zawodu, Porwali się na coś czego nie potrafią Odradzam wszystkim!
5
Mocno rozczarowana 2016-09-15 11:51:39
Szkoda, że wcześniej nie trafiłam na te opinie. Wszystko powyżej jak najbardziej się zgadza. Totalna amatorszczyzna! Nie wiem po co były wszystkie ustalenia przed ślubem skoro i tak zrobili wszystko po swojemu - na odwal, bez jakiegokolwiek pojęcia o tej pracy. Przykład: zdjęcia z przygotowań - nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać jak pani Patrycja zaczęła fotografować depilację moich brwi przez kosmetyczkę! O filmie to już w ogóle szkoda gadać. Dziecko z 1 klasy lepiej by to poskładało. Omijajcie z daleka!!!
2
Bibi 2016-09-15 17:41:31
Tragedia, masakra, dramat, katastrofa. To jedyne określenia charakteryzujące tych Państwa. Brak zielonego pojęcia o pracy z ludźmi i amatorstwo na najwyższym poziomie. Tłumaczenie po kilka razy jakie ma się oczekiwania a rezultat jeden: widzimisię tych Państwa. Do tego zero kultury. Omijajcie z daleka!
Zostaw swoją opinię o Foto-Wideo Karol Siemaszko - Ełk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foto-Wideo Karol Siemaszko